anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak monet za zakupy za pobraniem.

Noa-mi
#7 Wielbiciel#

Cześć. Zrobiłam zakupy niedawno z monetami.  Monet do tej pory nie dostałam. Na towar czekam do czwartku. Po moim zakupie sprzedawca zmienił towar do kupienia bez monet. 

Screenshot_20210119-123403_Allegro.jpg

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

Przy pobraniu nie będzie monet. Trzeba płacić z góry przez Allegro Finanse.

oznacz moderatorów

Noa-mi
#7 Wielbiciel#

Nie raz tak kupowałam i monety dostałam. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie, przy pobraniu nie ma monet.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Noa-mi przykro mi, ale @xyz96 ma rację. Nie otrzymałaś monet, ponieważ wybrałaś płatność za pobraniem. Aby je otrzymać trzeba zapłacić za zakupy z góry, przez Allegro Finanse. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mcyolax
#8 Zapaleniec#

Nawet jeśli to są monety "za zakup w aplikacji"? Czyli jak rozumuję za sam fakt dokonania zakupu przy użyciu aplikacji więc chyba nie powinno być istotne w jakiej formie płatności... 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mcyolax w przypadku promocji z pierwszym zakupem w aplikacji w regulaminie jest zapis:
"5 Monet - za zakup i skuteczne opłacenie przez Usługę Operatora Płatności w jednej transakcji o wartości przynajmniej 10 zł, za pośrednictwem aplikacji mobilnej Allegro". 
Aby otrzymać monety należy dokonać płatności przez Allegro Finanse (PayU lub Przelewy24), a płatność za pobraniem nie należy do tej metody, więc tak, nawet jeśli są to monety za zakup w aplikacji, ale została wybrana płatność za pobraniem to monety nie zostaną przyznane.


   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mcyolax
#8 Zapaleniec#

Więc zapis monety "za zakup w aplikacji" ma celowo wprowadzać w błąd użytkowników? Bo nadal nie są to monety "za zakup w aplikacji" tylko ZA PŁATNOŚCI ALLEGRO. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mcyolax wszystko jest opisane w ogólnodostępnym regulaminie promocji, więc nikt tutaj nie wprowadza w błąd. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mcyolax
#8 Zapaleniec#

Ależ oczywiście, że zapis jest wprowadzający w błąd,  celowo - czy nie celowo. Brak konkretnej odpowiedzi również jest odpowiedzią... 

Pozdrawiam, mcyolax.

oznacz moderatorów