anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

płatność przy odbiorze a monety

maagda1808
#1 Nowicjusz#

Witam, 

mam taką sprawę... Ostatnio zakupiłam pewien przedmiot na Allegro, gdzie podane było, że przy jego zakupie dostanę 15 monet. Niestety do tej pory tych monet na koncie nie mam... I nie wiem, gdzie się z tym zgłosić. I czy ewentualnie ma na to wpływ fakt, iż przesyłka była za pobraniem?

Proszę kogoś o pomoc.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@maagda1808 Jeśli wybrałaś płatność przy odbiorze, to w takiej sytuacji nie przyznajemy monet za zakup w danej ofercie. Aby otrzymać monety należy dokonać płatności przez Allegro Finanse (PayU lub Przelewy24).

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

PrzemekPastewski
#7 Wielbiciel#

W takim razie bardzo proszę o podanie w którym paragrafie regulaminu przyznawania monet przez Allegro taka informacja jest zawarta?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@PrzemekPastewski  O to Ci chodzi :

Każdy Uczestnik, który spełni łącznie warunki opisane w pkt 2 powyżej, otrzyma za każdą Transakcję na Allegro opłaconą w ciągu 7 dni poprzez Usługę Operatora Płatności liczbę Monet każdorazowo wskazaną w jej podsumowaniu widocznym w procesie zakupowym, z zastrzeżeniem pkt 4 oraz pkt 17 poniżej.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

PrzemekPastewski
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję za informację. Przyznam szczerze, że nie mogłem doczytać tego w regulaminie. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

mcyolax
#8 Zapaleniec#

Nawet jeśli to są monety "za zakup w aplikacji"? Czyli jak rozumuję za sam fakt dokonania zakupu przy użyciu aplikacji więc chyba nie powinno być istotne w jakiej formie płatności...

oznacz moderatorów