anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak Nest banku na liście szybkich płatności.

MAMY ROZWIĄZANIE!
michal-las
#8 Zapaleniec#

Zniknął mi Nest bank z listy. Mam cofać się w rozwoju i płacić zwykłym przelewem? 

oznacz moderatorów
61 ODPOWIEDZI 61
Ziolko39
#21 Demiurg#

@fidziu23 19 i 20 w Nest sa prace serwisowe. Do 20 do 6,30 rano. Nie działa ani bankowość internetowa ani blik.

oznacz moderatorów
JanZur
#7 Wielbiciel#

 Nest Banku...NIE MA na liście

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@JanZur to dlatego, że mają awarię płatności PayU, Przelewy24 i BlueMedia. Z tego powodu proszą o korzystanie z BLIKA lub przelewów tradycyjnych. Taka informacja jest na stronie Nest banku

Nest bank.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
doris311975
#7 Wielbiciel#

Witam,

Mam konto w Nest Banku do niedawna widniała na tablicy możliwość wyboru płatności przez to konto od pewnego czasu nie widzę tego banku, dlaczego Allegro zlikwidowało możliwość automatycznego płacenia z tego konta? Płatność przelewem tradycyjnym to męka wpisywanie wszystkich danych ręcznie.

Proszę o pomoc w tej sprawie

Pozdrawiam

Doris311975

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@doris311975 Allegro zlikwidowało płatność w ramach tak zwanej szybkiej płatności dlatego, że zdaniem serwisu ten bank nie spełnia odpowiednich standardów.

oznacz moderatorów
piki37
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem.Wiem o co chodzi.Jak myślicie?No pewnie.Kasa kasa i jeszcze raz kasa.Poza tym nie liczy się nic dla Allegro.Jeśli pieniądze są dłużej pomiędzy waszym bankiem a sprzedającym,to dłużej obraca nimi pośrednik,czyli payu lub allegro finanse.Amen

 

oznacz moderatorów
glacelf
#7 Wielbiciel#

Boś bank,też wywalili z listy,

oznacz moderatorów
glacelf
#7 Wielbiciel#

Boś bank,też wywalili z listy,i jak tu zapłacić  za towar,w moim przypadku prosić sprzedającego  o numer konta lub zapieprzac na pocztę.

oznacz moderatorów
piki37
#7 Wielbiciel#

wiecie co to strzelanie we własne kolano?allegro to robi.pieniądze potrafią wszystko zasłonić.panie moderatorze daję 3 dni

 

oznacz moderatorów
Andrzej_Danilows
#8 Zapaleniec#

Bośbank jest jednym z nielicznych banków w Polsce ze 100% kapitałem Skarbu Państwa ( właścicielem banku jest Skarb Państwa) i on nie spełnia warun!ów?

Jakich? Chyba **piiip**kich jak prowident lub bocian

Jaką mamy gwarancje że pieniądze dotrą we wskazane miejsce i będziemy mogli w pełni być pod ochroną pay alegro za zakupiony towar który do nas nie dotrze

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Andrzej_Danilows No właśnie ...... 100% Skarbu Państwa...resztę sobie sam dopowiedz...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Andrzej_Danilows
#8 Zapaleniec#

Za alegro smart mogę zapłacić bosiem ale już za towar sprzedawcy nie 

Jaka to polityka i spójność decyzji?

 

oznacz moderatorów
adrian19721
#7 Wielbiciel#

Witam,

 

Według allegro cytuję "Wyłączyliśmy tę metodę płatności, ponieważ chcemy zachować najwyższą jakość obsługi. Szybkie przelewy realizowane przez wybrany przez Pana bank tego nie gwarantują"

I raczej już można się pożegnać z NEST BANK na allegro

oznacz moderatorów
MaldororXXIII
#2 Obserwator#

Właśnie też usiłowałem rozliczyć się przez Nest Bank z kontrahentem. Teraz dowiedziałem się, że dla **piiip** "najwyższa jakość obsługi" to nie jest szybki przelew ale wycieczka na pocztę i wypełnianie długopisem blankiecika. Niedługo **piiip** podniesie jakość obsługi tak wysoko, że nowe konta będzie można u nich otwierać tylko przez zapisanie się pięściakiem na kamiennej tablicy i odesłanie jej furmanką.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
TATLOK
#15 Entuzjasta#

@michal-las Nie trzeba cofać się w rozwoju, ani stać w miejscu płacąc "szybkim przelewem". Można pójść z duchem czasu i zapłacić BLIKIEM wooooooww albo tradycyjnie kartą płatniczą 😀

oznacz moderatorów
fidziu23
#8 Zapaleniec#

Owszem jest co cofanie się w rozwoju, jeśli ktoś próbuje dyktować mi co jest dla mnie wygodniejsze. Ze względów bezpieczeństwa nie instaluję na telefonie niczego co jest związane z bankowością, więc BLIK odpada. Numeru karty w internecie tym bardziej nie podaję, bo też łatwo popłynąć, o czym przekonał się mój znajomy. Właśnie muszę kupić stację pogodową i zrobię to za chwilę, ale oczywiście już nie przez allegro...

oznacz moderatorów
bombel-08
#8 Zapaleniec#

Z tym płaceniem kartą to Sony się przekonało jakiś czas temu jak im się włamali na serwer i ukradli wszystkie dane klientów PlayStation którzy właśnie kartą płacili 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@bombel-08 Nie wiem czy wszystkich, którzy płacili kartą, ale na pewno wszystkich, którzy zapisali ją tam na stałe, a nie użyli jednokrotnie bez zapisywania jej danych na koncie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Andrzej_Danilows
#8 Zapaleniec#
Andrzej_Danilows_0-1610956756429.png

 



Dzień dobry,

kontaktuję się z Panem w związku ze zgłoszeniem reklamacyjnym numer 13374033.

Przeanalizowałam zgłoszoną przez Pana sprawę. Odnosząc się do Pana prośby: "Proszę mi wysłać listem decyzje o usunięciu banków z listy szybkich płatności z podaniem wszystkich szczegółów tej decyzji w porównaniu do innych banków np pkosa i pko bp, mbank i innych." Nie mogę się do niej przychylić. 

Szczegółowe informacje na temat usunięcia niektórych banków z szybkich płatności są naszą wewnętrzną decyzją i nie dzielimy się nią z klientami. 

Zależy nam na tym, aby banki, które znajdują się w szybkich płatnościach realizowały je możliwie błyskawicznie i bez zastrzeżeń. 

Każda opinia jest dla nas ważna i pomaga nam udoskonalić Allegro.

Proszę o ocenę sposobu rozwiązania problemu w ramach reklamacji. Dzięki temu będziemy mogli szybciej i skuteczniej obsługiwać naszych Klientów.

Ankieta jest krótka, jej wypełnienie zajmie około 2 minuty. Wyślemy ją w osobnym mailu.

Pozdrawiam
// Anita [edycja]
Ekspert ds. reklamacji
Zespół Allegro


Allegro.pl sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Grunwaldzkiej 182, 60-166 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000635012, kapitał zakładowy: 33 016 950 złotych, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP 525-26-74-798, REGON 365331553

 

 

 

To jest działanie monopolisty

Pozostaje chyba tylko prośba między stronami zakupu o zdjęciu przedmiotu z aukcji i tranzakcji po za systemem allegro. Po co płacić allegro za bezpieczeństwo zakupów jak allegro tego nie zapewnia
--------------- Wiadomość oryginalna ---------------
Od: [allegro.kontakt@allegro.pl]
Wysłane: 17.01.2021 20:12
Do: [edycja]
Temat: Przyjęliśmy reklamację. Numer sprawy: "13374033" ref:_00D24aE05._5003VBCpb3:ref
 

Andrzej_Danilows_1-1610956756435.png

 



Dzień dobry Andrzej [edycja]
właśnie otrzymaliśmy Twoją reklamację o numerze 13374033. Zgłoszenie rozpatrzymy w ciągu 14 dni. Decyzję prześlemy na Twój adres e-mail.
Wiadomość jest automatyczna. Prosimy na nią nie odpowiadać.

Pozdrawiamy,
Zespół Allegro


Allegro.pl sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Grunwaldzkiej 182, 60-166 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000635012, kapitał zakładowy: 33 016 950 złotych, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP 525-26-74-798, REGON 365331553

 

 

 

To jest działanie monopolisty

Pozostaje chyba tylko prośba między stronami zakupu o zdjęciu przedmiotu z aukcji i tranzakcji po za systemem allegro. Po co płacić allegro za bezpieczeństwo zakupów jak allegro tego nie zapewnia

oznacz moderatorów