anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak Nest banku na liście szybkich płatności.

MAMY ROZWIĄZANIE!
michal-las
#8 Zapaleniec#

Zniknął mi Nest bank z listy. Mam cofać się w rozwoju i płacić zwykłym przelewem? 

oznacz moderatorów
61 ODPOWIEDZI 61
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@SolarHLS @sjamro W naszym regulaminie nic się nie zmieniło. Nadal można płacić przez Allegro Finanse, które jest wspierane przez dwóch operatorów - PayU i Przelewy24. Nie można jednak dokonywać szybkich płatności przez Nest Bank. Możecie korzystać z przelewu tradycyjnego (w opcji zapłaty przez Allegro Finanse) i wykonywać przelewy internetowe bezpośrednio ze swojego konta w Nest Bank.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
psibrat
#8 Zapaleniec#

ale to są jakieś jaja, żeby nie można było korzystać z szybkiego przelewu przez Nest Bank.... robiłem setki przelewów z Nesta na allegro i nigdy nie miałem problemów a teraz usuwacie go bez poinformowania i jakąś ściemę walicie, że nie spełnia wymagań technicznych?  przelew tradycyjny trwa nawet do 2 dni więc to zasadniczo opóźnia transakcję. allegro schodzi na psy, ah sorry, obrażam psy.  

oznacz moderatorów
zgora123
#8 Zapaleniec#

nie przywrócą Nestbanku to trzeba na wykopie i paru innych portalach ładnie to pokazać (oczywiście obiektywnie), niech inni użytkownicy ocenią czy zwijanie listy banków z szybkich płatności to rozwój czy upadek allegro.

oznacz moderatorów
zgora123
#8 Zapaleniec#

w 2021 jako kolejny feature płacenie zwykłym przelewem zamiast szybkiego przelewu, sorry, nie kupuję tego!

oznacz moderatorów
galy0
#7 Wielbiciel#

Ciekawe na jaki okres ten bank przywróciliście, bo to jest już chyba 3 raz jak przywracacie płatność z tego banku.

oznacz moderatorów
zgora123
#8 Zapaleniec#

Czy to jest jakiś żart usunięcie banku Nest? Może nie Nestbank a Allegro nie spełnia standardów, chyba w 2021 robienie zwykłych przelewów za zakupy mija się z celem. Proszę o odpowiedź jakich standardów technicznych nie spełnia Nestbank. Równocześnie informuję, że przy braku przywrócenia Nestbanku do szybkich płatności poinformuję na kilku portalach o tym fakcie jak to allegro rozwija (zwija) płatności.

To nie jest normalne usuwać banki, chyba trzeba kupować bezpośrednio u sprzedawców, tam też można płacić przelewem zwykłym i jest taniej bo bez prowizji allegro.

 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@psibrat, @zgora123, mogę Was jedynie zachęcić do korzystania z pozostałych możliwości opłacania swoich zakupów. Tak jak mówiliśmy wcześniej, wciąż możecie korzystać z płatności poprzez Allegro Finanse (PayU oraz Przelewy24). Aktywna jest również opcja przelewu tradycyjnego i przelewu internetowego, który można dokonać bezpośrednio ze swojego konta w Nest Bank.

Rozumiem jednak Wasze rozczarowanie, dlatego pozwolę sobie Wasze uwagi skierować do odpowiedniego działu. Mam nadzieję, że mimo tych niedogodności zostaniecie w Allegro.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
michallusr
#7 Wielbiciel#

Witam. I są już jakieś wieści? To posunięcie ze strony allegro bardzo mi skomplikowało korzystanie z serwisu. Uważam to za co najmniej  mało rozsądne - tak samo jak brak jakichkolwiek informacji w tym temacie.

oznacz moderatorów
psibrat
#8 Zapaleniec#

I co z tym szybkim przelewem do Nest Banku?   Będzie czy nie?  

zrobiłem wczoraj zakupy i zapłaciłem przelewem tradycyjnym z allegro przez PayU i co?   przelew poszedł, kwota z banku mi się odjęła a allegro twierdzi, że płatność została anulowana!!!!!   i żebym ponowił płatność.    Płatność zostałą wykonana przez PayU wpisująć dane podane przez allegro i teraz nie mam kasy, nie mam towaru i co dalej?  

przywracać ten szybki przelew do Nest Banku bo się wku*wie na maksa.  

Co mam teraz zrobić żeby odzyskać kasę albo dostać opłacone zamówienie? 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@michallusr, nic od mojej ostatniej wiadomości nie zmieniło się w tej sprawie.

@psibrat, nie planujemy na ten moment przywrócenia Nest Banku do szybkich przelewów. Z tego, co widzę, Twoja płatność została anulowana dokładnie 8.01.2021 o godzinie 11:53:26. Wpłata powinna wrócić na Twoje konto w ciągu kilku dni roboczych.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
michallusr
#7 Wielbiciel#

Czyli jednym słowem LIPA!

oznacz moderatorów
fidziu23
#8 Zapaleniec#

Widać allegro ma w poważaniu wygodę kupujących. Zapomnieli, że to klient jest królem. Ja już więcej w takim razie smarta nie kupię i jak znajdę coś ciekawego, to będę dogadywał się ze sprzedającymi bezpośrednio, a jak dogadam się z nimi, żeby sprzedali mi coś bezpośrednio bez prowizji dla allegro, to cenowo wyjdę na to samo lub podobnie.

Widać ewidentnie, że NestBank nie zgodził się na dyktaturę allegro i za karę został wywalony. Jako klient tego banku nie zamierzam się godzić na taką dyskryminację, bo to nie jest tak naprawdę kara dla banku, tylko dla mnie jako klienta.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@bombel-08 @kytorr @michal-las @zgora123 @slawek010988 @sjamro @SolarHLS @galy0 @Andrzej_Danilows 

We współpracy z Nest Bankiem i po wielu wiadomościach od Was zdecydowaliśmy o przywróceniu szybkiej płatności dla tego banku. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
fidziu23
#8 Zapaleniec#

I chwała Wam za to! Dziękuję

oznacz moderatorów
adrian19721
#7 Wielbiciel#

I  super, dzięki wielkie!

oznacz moderatorów
psibrat
#8 Zapaleniec#

no w końcu normalna możliwośc płacania 🙂  dzięki. 

oznacz moderatorów
Client:41170357
#2 Obserwator#

pytanko czy jakieś informacje o BOŚ banku ?

oznacz moderatorów
zgora123
#8 Zapaleniec#

Ale czy do podjęcia tak prostej decyzji jak nie usuwanie popularnego banku z szybkich płatności potrzeba wiele wiadomości plus "reklama o nowym feature-normalnych przelewach zamiast szybkich płatności" na wykopie? Dobrze, że wkracza konkurencja bo monopol jest zły.

oznacz moderatorów
fidziu23
#8 Zapaleniec#

Witam, znów brak Nestbanku na liście. Zrobiłem sobie zakupy, a tu mi krzyczy, że blikiem mam płacić? Czy to jakaś kara za to, że kupiłem smarta na kolejny rok?

Czy znów ktoś sobie jaja z klientów robi, czy to tylko jakieś chwilowe?

Pozdrawiam fidziu23

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak są prace w banku to on znika z listy.😁

oznacz moderatorów