anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji Obserwuj

MAMY ROZWIĄZANIE!
schu13
#8 Zapaleniec#

Witam. Dziś zauważyłem ze nie mam możliwości dodania oferty do obserwowanych. Jest tylko opcja Udostępnij. Mam nadzieje ze to tylko tymczasowy błąd... Czy zaszły jakieś zmiany w tym temacie?

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24
pinsplash
#21 Demiurg#

@schu13 Jest ta opcja. Może wyczyść ciasteczka?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
schu13
#8 Zapaleniec#

Dzieki za wiadomosc ale problem istnieje dalej. Jak nie jestem zalogowany opcja obserwuj istnieje. Ale po zalogowaniu znowu jej nie ma. Może przyczyną jest ze używam systemu xp i przeglądarki Mozilla Firefox, choc na Google Chrome rownież nie ma opcji Obserwuj.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@schu13 To tylko się zapisuje jak jesteś zalogowany.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@schu13 XP jest mocnym kandydatem na bycie przyczyną tych problemów https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-i-edycja-oferty/protokol-tls-w-twojej-przegla... (aczkolwiek to dziwne, że opcja jest widoczna bez logowania, by po zalogowaniu zniknąć - oprócz ciasteczek wyczyściłeś też pamięć podręczną przeglądarki?).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@schu13 skosultowałam Twoją sprawę z działem technicznym i otrzymałam odpowiedź, że problem wynika z korzystania ze starych wersji przeglądarek, na których mogą występować różne problemy. Nie możemy zagwarantować poprawnego działania serwisu na nieaktualnych przeglądarkach. Niemniej na windows xp może występować problem z aktualizacją, więc dział techniczny sugeruje zmianę systemu operacyjnego na nowszy. Mam nadzieję, że to pozwoli rozwiązać Twój problem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
schu13
#8 Zapaleniec#

Tak. Dokładnie zgadza. Czeka mnie w najbliższym czasie pożegnanie z zasłużonym  systemem xp... Dziękuje za odpowiedzi.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

XP, trochę zostałeś.🤣

oznacz moderatorów
JACEK63
#7 Wielbiciel#

Niestety nie. Windows 7, więc nie XP, najnowsza wersja chroma i nie ma opcji obserwuj 😞 Natomiast na FF (wersja stara) opcja się pojawia. Więc nie jest to problem systemu, a raczej przeglądarki chrom. Dodam, że opcja ta zniknęła jakiś miesiąc temu i nie pojawiła się na chromie mimo aktualizacji do najnowszej wersji przeglądarki.

oznacz moderatorów
AdamSmak
#11 Animator#

@JACEK63 Na Win8.1 i Win10 w Google Chrome działa.

Wersja 94.0.4606.81

oznacz moderatorów
JACEK63
#7 Wielbiciel#

To wiem, ale dlaczego działa na starej wersji FF, a nie działa na najnowszej chroma? Na tym samym kompie.

oznacz moderatorów
AdamSmak
#11 Animator#

@JACEK63 Wyłącz wszystkie rozszerzenia w Chrome i sprawdź.

oznacz moderatorów
JACEK63
#7 Wielbiciel#

Mam ich 5 i wszystkie wyłączone. Nadal nie ma obserwuj

oznacz moderatorów
JACEK63
#7 Wielbiciel#

Opcja obserwuj jest, tylko nie w tym miejscu, w którym była i brak opisu (brak go również do udostępnij). Symbole przeniosły się na środek strony (obok tytułu aukcji). Co więcej, kiedy przywróciłem wszystkie rozszerzenia, opcja nie zniknęła 😄

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Za to jest ładna gwiazdka.😂

oznacz moderatorów
techantik
#8 Zapaleniec#

Faktycznie, u mnie na Windows 10 tez nie ma napisane "Obserwuj" ale obok tytułu aukcji po prawej jest GWIAZDKA, którą można kliknąć, podobnie jak w aplikacji na androida. W sumie mogli o tych zmianach poinformować.

oznacz moderatorów
zygape1
#7 Wielbiciel#

Nie, nie prawda, nie działa !! Nawet na najnowszej wersji Chrome i zaktualizowanym systemie Win 10.

oznacz moderatorów
minio65
#1 Nowicjusz#

Brednie kompletne! Mam Windows 10 + Najnowsze przeglądarki i mam ten sam problem!!!

 

oznacz moderatorów
Stanlej000
#7 Wielbiciel#

Gwiazdka na środku to OBSERWUJ  🙂

oznacz moderatorów
RPerla
#1 Nowicjusz#

Dokładnie ! Było i nie ma na żadnym systemie  . Kolejne super udogodnienie . Kto odpowiada za te beznadziejne do niczego nie prowadzące  zmiany ciekawe ? ....... Allegro psuje się coraz bardziej .Tylko utrudnienia i coraz wyższe prowizje . Wprowadzenie tej zarazy Allegro Lokalnie ...Dla mnie beznadzieja .....

oznacz moderatorów