anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 339 ODPOWIEDZI 1 339
toMCioPP
#12 Orędownik#

Ale tylko do końca września. Potem i tego już nie będzie. Tylko konkurencja pozostaje, póki co nie za bogata, ale może się rozwinie i zakopie w odmętach wspomnień allegro. 

oznacz moderatorów
maxlukasz
#8 Zapaleniec#

myślę że konkurencja rozwija skrzydła dzięki allegro, za jakiś czas będzie można kupować u konkurencji tak jak w starym dobrym allegro. 

oznacz moderatorów
^Got^
#11 Animator#

Jest pewne rozwiązanie, ciekawe jak długo podziała, ale się podziele...

  1. Otwieramy sobie allegro w 1 zakładce.
  2. Wylogowujemy się
  3. Szukamy jakiegoś przedmiotu (tak, żeby pokazał nam się przycisk którego nie mamy po zalogowaniu) możecie użyć tego linku może ktoś kiedyś sprawdzi jak dużo ludzi wqrwili https://allegro.pl/listing?string=allegro%20si%C4%99%20ko%C5%84czy 
  4. Otwieramy sobie drugą kartę z allegro
  5. Logujemy się w 2 karcie
  6. Przechodzimy do 1 karty i klikamy rozłącz te same oferty
  7. Efekt: oferty rozłączone i jesteśmy zalogowani.

Pewnie niedługo zablokują ale może ktoś się pocieszy chwile...

,,ɐʍosǝuzᴉq ɐſɔʎzǝp,, ɐzsɐu ʇsǝſ ɐʞɐʇ 'ǝᴉdnp ʍ sɐʍ ʎɯɐW :oɹƃǝllⱯ
oznacz moderatorów
Jan_Slabek
#1 Nowicjusz#

Od jakiegoś czasu w aplikacji wszystkie wyszukiwane oferty wyświetlają mi się jako oferty połączone. Mogę je otworzyć po przejściu przez opcję „Porównaj x ofert”.

W jaki sposób wrócić do tradycyjnego widoku przedstawiającego wszystkie oferty po kolei?

 

IMG_5786.png

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@Jan_Slabek 

Nie da się. Jesteś już w grupie testowej. Na stałe, wszyscy to dostaną od 1 października

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/podziel-si%C4%99-opini%C4%85-na-temat-all...

 

oznacz moderatorów
^Got^
#11 Animator#

na razie jeszcze się da, ale tylko na komputerze w aplikacji niestety nie

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/brak-opcji-roz%C5%82%C4%85cz-te-same-ofer...

 

,,ɐʍosǝuzᴉq ɐſɔʎzǝp,, ɐzsɐu ʇsǝſ ɐʞɐʇ 'ǝᴉdnp ʍ sɐʍ ʎɯɐW :oɹƃǝllⱯ
oznacz moderatorów
neomammut
#7 Wielbiciel#

Allegro, błagam WAS! Przywróćcie opcję rozłączania tych samych ofert, niech każdy ma wybór! Jeśli ktoś chce mieć 1000000 ofert, to niech tak ma, po co psujecie coś, co działa! To w końcu dla kogo to Allegro jest...

oznacz moderatorów
Agent555
#18 Luminarz#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_   

 

Po tych chorych zmianach które zostały wprowadzone że nie można rozłączyc ofert.

Wpisuje w wyszukiwarkę dany przedmiot którego szukam, pojawiają mi się najdroższe oferty , muszę klikać porównaj x ofert i wtedy się pojawiają tańsze oferty . 

Gratuluję zniszczyliście wyszukiwanie ofert 

oznacz moderatorów
SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@Agent555 Wszystko jest zgodne z planem. Nie chodzi o to, żebyś kupował najtańsze, wręcz przeciwnie

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów
Elsa_Sonia
#8 Zapaleniec#

„lepsze jest wrogiem dobrego”

oznacz moderatorów
Monika__L
#16 Inspirator#

coś źle robisz. 

Wg allegro wszytsko działa poprawnie a ty wyczyść ciasteczka

oznacz moderatorów
arvis69
#7 Wielbiciel#

Sudas tapo allegro su tais bandymais testais

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie podoba się nie tylko Tobie.

oznacz moderatorów
Client:65132902
#8 Zapaleniec#

Szanowna Społeczności,

jak wyszukujecie produkty po zmianach? Ja zaczynam się powoli poddawać. Jeszcze trochę i odpuszczę sobie Allegro zupełnie. Zbyt dużo energii tracę na szukaniu, porównywaniu...

Dzisiaj miałem kolejne podejście i nie jestem w stanie czegokolwiek znaleźć. Dla mnie Allegro staje się obecnie zupełnie bezwartościowe, o ile wcześniej wyniki były jako tako klarowne i dało się wybrać produkt relatywnie szybko. Teraz bez przekopywania staje się to niemożliwe.

Dzisiaj miałem kupić płyny do prania, prezentacja wyników po raz kolejny sprawiła, że wybiorę się jutro do sklepu stacjonarnego.

Przykład: szukam płyn do prania czarnych kolorów ~ oferta z gwarancją najniższej ceny 16 zł za litr, 20 minut później po kopaniu i porównywaniu, klikaniu w oferty, znaleziona oferta tego samego płynu za złotych 13... (w takim samym opakowaniu) jutro, wizyta w sklepie 10 sekund zdjęcie z półki... trudno.

Pomijam zupełnie, że w wynikach wyszukiwania pokazuje mi sponsorowane pakiety z kolorem lub białe oraz fakt że, grupuje z palca metodą ekspercką - zupełnie różne produkty więc porównanie cenowe jest zupełnie niemiarodajne BTW. wyszukiwanie było po w frazie " Płyn do prania czarnego".

Zniechęcam się coraz bardziej, a kupuję na Allegro dużo. Choć chyba już raczej kupowałem, bo piąty zakup nie doszedł do skutku-więc sklep stacjonarny zarobi/ł już z 400 zł. Jutro dołożę 2 płyny do prania przy okazji zakupów spożywki, więc będzie ciut więcej...

Quo vadis Allegro? Poziom **piiip**s, czy jeszcze niżej?

oznacz moderatorów
milka1234567890
#18 Luminarz#

Nie da się wyszukiwać, totalna porażka.

oznacz moderatorów
MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @Client:65132902. Podczas poszukiwań możesz korzystać ze znaków specjalnych: np. fraza wpisana w cudzysłów spowoduje, że wyszukiwarka odszuka dokładnie taki wyraz, jaki podano. Możesz też zawęzić wyszukiwanie do konkretnej kategorii i skorzystać z filtrów. 
Tutaj znajdziesz dodatkowe informacje na temat wyszukiwania ofert. 
 

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Puzonix
#12 Orędownik#

@MiMary No no, tak tak, oczywiście. Tego chce jako klient, by mnie uczono co i jak mam wpisywać żeby znaleźć. Jeżeli wpisuję w wyszukiwarkę "płyn do prania czarnego" i włączam sortowanie od najniższej ceny to takie wyniki chcę otrzymać, a nie najniższa cena w promowanych, najniższa cena w pogrupowanych czy najniższa cena promowanych do prania białego. Ogarnijcie się.

oznacz moderatorów
Client:65132902
#8 Zapaleniec#

@MiMaryco mają znaki specjalne do prezentowania wyników? Fraza była wpisana w cudzysłowiu. Aż z ciekawości wpisałem frazę w Google. Dlaczego wyszukiwarka Google potrafi wyszukać na allegro, a wyszukiwarka allegro nie daje rady. (wyniki są poniżej krytyki, nawet alibabka wypada lepiej)

 

BTW. odpowiedź z przysłowiowej * - zupełnie nic niewnosząca...

 

Wczorajszy case: przetwornica usb do samochodu 12v 5v 3A;

wynik na allegro:

wyszukiwanie 1: 41 zł

wyszukiwanie 2: 40.90 zł

po godzinie dłubania ~28 zł.

 

Czy warto było spędzić godzinę - NIE.

 

Poobserwuję sobie i chyba będę pasował, jeśli mam spędzić tyle, co w sklepie wybiorę wycieczkę do sklepu.

 

 

Wczoraj padła mi kosiarka elektryczna:

no to per historia  sprawdzam na allegro - 400 zł (pomijam że pokazuje mi noże do kosiarek, silniki, włączniki etc.. )

- kolejne szukanie - 500 zł -

 

- 30 minut później, po zabawie z filtrami cenami, cudzysłowiami, minusami i inną składnią 227 zł - czy warto było - NIE. Idę za chwilę do OBI (handlowa niedziela) tam kosiarka 229 zł po prostu zdejmę z półki.

 

więcej, więcej Allegro:)

Dobry kierunek obraliście. Taki prokliencki.

 

Społeczności: Jeśli macie jakieś rady podpowiedzcie.

To, czego próbowałem:

1) wyszukiwarka Google z parametrem site: (działa nieźle),

2) tryb incognito — słabiej,

3) składnia w wyszukiwarce allegro - słabizna,

4) wyszukiwarka allegro z grupowaniem — tragedia,

5) dodatki do przeglądarki — róznie, czasem działa/ czasem nie. (pomocnik allegro i inne)

oznacz moderatorów
Client:65132902
#8 Zapaleniec#

Halo, halo.

 

Dlaczego moje pytanie o wyszukiwanie wpadło do wątku o grupowaniu?

temat jakiś podobny?

 

Grunt to zakopać temat.

 

Stan na dziś -700 zł, które wydałbym na Allegro.

A nie wydałem, bo nie jestem w stanie nic wyszukać...

oznacz moderatorów
pattymatheson
#8 Zapaleniec#

No ja szukanie najlepszych ofert uważam za swój sport narodowy i nawet jak widzę gadżet na Ali za 4,50 to i tak przekopię pół internetu żeby zaoszczędzić trzy grosze. Takie hobby. Znaczy lekarz twierdzi, że nerwica i po terapii już nie schodzę poniżej złotówki. 🙃 Lubiłam sobie na allegro z całej listy według filtrów otwierać w nowej karcie co ciekawsze i wybierać np. przez odrzucanie. Teraz też mogę, ale trzeba się trzy razy więcej naklikać (tak, testowałam, i to są kurna TESTY, a nie...) - no i otwarte karty nie są w kolejności jaką się założyło. Nowa rzeczywistość zszokowała mnie tak, że zmywarkę i lodówkę kupiłam wczoraj jednak na mediaexpert, ale dziś wróciłam, zakupiwszy wino w promocji i szukam systemów koszy, baterii i karniszy do drinking game: klikam wszystko i piję na "znajdź element niepasujący do układanki".

Iddzie mhi jux clkiem niexcle chyb zarz cos kupiw... 

oznacz moderatorów