anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji wysyłki

lukashmt
#2 Obserwator#

czy mam prawo do wysyłki przedmiotu jeśli sprzedający na aukcji nie udostępnia opcji wysyłki tylko odbiór osobisty ?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Client:79179573
#16 Inspirator#

@lukashmt Jeśli sprzedający nie udostępnia wysyłki, to musisz odebrać towar osobiście albo zorganizować odbiór przez upoważnioną osobę (np. przez upoważnionego kuriera). Sprzedawca nie może odmówić wydania towaru upoważnionej osobie.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

lukashmt
#2 Obserwator#

W przypadku odbiory towaru przez kuriera przedmiot musi być zapakowany zapakowany.   Sprzedający twierdzi. że nie ma obowiązku zapakowania. 

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@lukashmt Jeśli sprzedający nie ma ochoty współpracować i przynajmniej zabezpieczyć towar przed przypadkowym uszkodzeniem, to najlepiej będzie poszukać i kupić u kogoś innego.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

lukashmt
#2 Obserwator#

@Client:79179573  po prostu zależały mi na towarze 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@lukashmt Kupiłeś już? Jeśli tak, zawarłeś umowę na odbiór własny. Tutaj na forum nie rozwiążesz tego problemu.

oznacz moderatorów

lukashmt
#2 Obserwator#

@xyz96 tak towar zakupiłem. Mogę wysłać kuriera po odbiór, ale sprzedawca nie chce zapakować.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@lukashmt Może nie mieć w co zapakować, dlatego udostępnił tylko odbiór osobisty. Dopłać mu za opakowanie, może się zgodzi.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@lukashmt Masz prawo poprosić sprzedającego o wysyłkę, o ile pokryjesz jej koszty, lecz sprzedający ma prawo na nią się nie zgodzić, skoro udostępnia tylko odbiór osobisty.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@lukashmt Musisz się dogadać z sprzedającym, z jakiegoś powodu nie udostępnia tej opcji.

oznacz moderatorów