anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak potwierdzenia zwrotu PACZKOMAT

Alan_700
#10 Popularyzator#

Dzień Dobry

 

 Dokonałem zwrotu dzisiaj towaru do Paczkomatu dziś 03.09.2024 , i nie otrzymałem potwierdzenia zwrotu towaru na maila i nie mam potwierdzenia zwrotu towaru na sms-a, nadal jest status u mnie w zakładce - nadaj przesyłkę i KOD ZWROTU do Paczkomatu .

Proszę o pomoc 

 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Alan_700 o jakiego przewoźnika chodzi? Czy o InPost?

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Alan_700
#10 Popularyzator#

Dzień Dobry 

Tak, chodzi o IN POST .Sprzedawca do którego nadałem zwrot to  nazwa sprzedawcy buty365_pl, zwróciłem mu buty i poprosiłem o wymiana na mniejszy rozmiar, kiedy otworzyłem Paczkomat, i włożyłem do skrytki tą paczke, i zamkłem, to na ekranie pojawiła się informacja że był błąd, dziwne bo jakby by był błędny kod z numerem zwrotu, to skrytka by się nie otwarła . Napisałem też do obsługi IN POST, ale może państwo też mogą pomóc, żeby KURIER odebrał tę paczke z tej skrytki . proszę o pomoc, jeżeli mogą państwo jakoś pomóc . pozdrawiam .

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Alan_700 w tej sytuacji zalecam kontakt z firmą InPost. Zadzwoń do nich i poinformuj o sytuacji. Na pewno Ci pomogą. Ewidentnie coś jest nie nie tak z ich maszyną.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Alan_700
#10 Popularyzator#

Napisałem do IN POST w zakładce FORMULARZ i wysłałem do nich wiadomość, podałem im numer paczki, przesyłki, kod do otwarcia tej skrzynki, zobaczymy co mi odpiszą, oczywiście dostałem potwierdzenie na mail że moje pismo zostało zarejestrowane, ale zadzwonić do nich też zadzwonię . pozdrawiam . 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Alan_700 dzwoń: 722 444 000 lub 746 600 000

oznacz moderatorów

Alan_700
#10 Popularyzator#

Skontaktuje się z nimi telefonicznie, na razie napisałem do nich w FORMULARZU KONTAKTOWYM .

 

oznacz moderatorów