anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem kompresor mial być polski okazal sie chiński i uszkodzony

miras687
#7 Wielbiciel#

Zakupił kompresor produkcji polskiej przyszedł chiński i uszkodzony po dwóch zalaczeniach wycieka olej zgłoszona reklamacja nie uwzględniona dwukrotnie sprzedający kłamie ze ja za dużo oleju zalałem a faktycznie kompresor przyszedł zalany olejem przez niego ale poziom mniej więcej prawidłowy wiec to nie wina tego kluczowe teraz jest to że produkt miał być polski okazał się chiński allegro umywa od tego ręce i moje pytanie brzmi czy mogę to zgłosić na policję że to oszustwo gdyz nawet okazało się że sprzedający jest oficjalnym dystrybutorem tego sprzętu z chin

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

A dyskusja odbyła się i reklamacja złożona? na policję a może najpierw po poradę do rzecznika konsumentów? a to zakup konsumencki?

oznacz moderatorów

miras687
#7 Wielbiciel#

Dyskusja nie rozwiązana reklamację nie uwzględnione sprzedający co do zarzutu że artykuł miał być polski jest chiński wogule się nie odniósł allegro umywa ręce zakup na firmę 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

 Do prawnika spróbuj najpierw.

oznacz moderatorów

miras687
#7 Wielbiciel#

Prawnik to są koszty a tu według mnie oszustwo jest niestety a już w plecy jestem 1400 zł 

oznacz moderatorów

Crow_Empire
#13 Ambasador#

Poszukaj darmowej porady prawnej. W wielu miastach taka działa, i można iść po poradę. Poza tym jest też Rzecznik Praw Konsumenta.

oznacz moderatorów