anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak powiadomień o nowych ofertach

MAMY ROZWIĄZANIE!
Pczerw
#1 Nowicjusz#

Od dwóch dni nie docierają maile z powiadomienie o nowych ofertach. Wszystko w opcjach zaznaczone jak być powinno, inne wiadomości docierają bez problemu. 

Coś się podziało?

oznacz moderatorów
38 ODPOWIEDZI 38
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@cellfreak @SBeNder Wysyłka takiego wolumenu niestety trochę potrwa, ale do 13:00 wszystkie powiadomienia powinny do Was trafić 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
elektron118
#7 Wielbiciel#

Witam,

od 2 dni nie otrzymuję powiadomień o wyszukiwanych ofertach. Dotyczy to 2 kont i nie dotyczy komputera bo sprawdzane na dwóch. Jest jakaś awaria?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@elektron118 Sprawdź proszę folder ze spamem. Zdarza się, że zagubione powiadomienia trafiają właśnie tam.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
radudzik
#2 Obserwator#

Nie jest to problem ze spamem niestety, od dwóch dni też nie dostaję powiadomień, ani w spamie ani w koszu nie ma tych wiadomości.

oznacz moderatorów
mbursztyn
#1 Nowicjusz#

Od dwóch dni przestałem otrzymywać e-maile informujące o pojawieniu się nowych ofert z kategorii tzw obserwowanych wyszukiwań. Dwukrotnie sprawdzałem i dodatkowo potwierdzałem chęć otrzymywania takich powiadomień, niestety bezskutecznie (poczta o2.pl). Sprawdzałem również folder spam, ale tam też niczego nie ma. Co takiego stało się że przestaliście wysyłać maile?

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

U mnie to samo również od 2 dni nie otrzymałem maila pojawiły się nowe oferty w twoich wyszukiwaniach 

oznacz moderatorów
MarBey
#8 Zapaleniec#

Potwierdzam, u mnie tak samo brak powiadomień

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MarBey @elektron118 @Agent555 @radudzik @mbursztyn 

Dostałam potwierdzenie, że działamy już w sprawie przywrócenia prawidłowej wysyłki powiadomień.

Przepraszamy za nieprawidłowości.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

Problem rozwiązany, otrzymałem kilka minut temu , maila z poszukiwanymi przedmiotami 

oznacz moderatorów
siup-marcin
#8 Zapaleniec#

W dalszym ciągu NIC 

Mamy g 15:14 

Zobaczymy Jutro ? 

Kto co obstawia ?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@siup-marcin Wysłaliśmy do Ciebie dzisiaj wiadomość, która została doręczona o 12:39. Tytuł powiadomienia to "Marcinie, zobacz 333 nowo dodane oferty w Twoich 55 Ulubionych wyszukiwaniach". 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
adams_380
#7 Wielbiciel#

Witam,

Zmieniłem telefon na nowy z androidem 13. Na tym telefonie nie działają powiadomienia mimo że wszystko jest włączone na telefonie i w aplikacjach. Na wcześniejszym telefonie z Androidem 12,5 wszystko działało. Czy możliwe jest że aplikacja nie jest dostosowana do nowego androida. Problem występuje również na konkurencyjnej aplikacji , i innych gdzie wcześniej wszystko działało na telefonie że starszym androidem.

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@adams_380 to nie powinno stanowić problemu, jeśli dotyczy to nie tylko aplikacji Allegro to winy należy szukać w telefonie. Sprawdź proszę ustawienia, być może masz włączoną jakąś blokadę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
adams_380
#7 Wielbiciel#

" nie powinno" to nie jest merytoryczną odpowiedź. Potrzebuje info od kogoś kto ma androida 13 i przychodzą mu normalne powiadomienia na ekranie blokady. Przestawiłem już wszystko wgrałem kilka razy nowe oprogramowanie i nic. Bateria priorytety, autostarty pracę w tle wszystko włączone a powiadomień nie ma.

oznacz moderatorów
Alan6R
#3 Debiutant#

U mnie na iOS 17.3.1 również nie mam powiadomień z aplikacji o nowych przedmiotach w ulubionych wyszukiwanych. W czym może być problem? 

oznacz moderatorów
jsd1968
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry,

od poniedziałku nie dostaję na skrzynkę pocztową powiadomień  jak w temacie

pozdrawiam

oznacz moderatorów
diamond-28
#7 Wielbiciel#
  • Witam, od wczoraj nie dostaje meili od Allegro z ulubionymi wyszukiwaniami,czy ktoś ma podobny problem? 
oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

Mają usterkę , podobno już działają żeby problem naprawić 

oznacz moderatorów
skubyy
#1 Nowicjusz#

Od

Od początku istnienia Allegro do poniedziałku na pocztę dostawałem co ramo emaila z nowo dodanymi ofertami z moich ulubionych wyszukiwaniach. Czy to zostało zlikwidowane?

To było niesamowicie wygodne. Bardzo to sobie ceniłem. Jeden email ze wszystkim czego szukamy bez wchodzenia na serwis i szukania tego ręcznie. Marcin

oznacz moderatorów