anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

brak powiadomień o obserwowanych wyszukiwaniach

Lotek70
#8 Zapaleniec#

Witam 

Czy można sie dowiedzieć dlaczego od dwóch dni nie otrzymuje powiadomień na maila o obserwowanych wyszukiwaniach? 

pozdrawiam Jarek 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

Mirek_Woj
#8 Zapaleniec#

Też chciałbym poznać odpowiedź na to pytanie od administratorów.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Lotek70 @Mirek_Woj Czy sprawdziliście folder ze spamem? Zdarza się, że zagubione powiadomienia od Serwisu trafiają właśnie tam.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Mirek_Woj
#8 Zapaleniec#

Nie, brak w spamie jakichkolwiek maili od nadawcy Allegro.

W ustawieniach "Obserwowane wyszukiwania" wszystko bez zmian, powiadomienia włączone, ale maile nie przychodzą. Jest to zarówno wielka strata dla osób szukających przedmiotów z interesujących ich przedmiotów jak i dla sprzedawców.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Mirek_Woj Powiadomienie zostało poprawnie wygenerowane i wysłane do Ciebie dzisiaj o 9:44. Jeśli nie masz go w żadnym folderze poczty, spróbuj wyjaśnić sprawę z administratorem serwera, na którym utrzymywana jest Twoja skrzynka. 

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Mirek_Woj
#8 Zapaleniec#

Dziękuję!

 

oznacz moderatorów

Lotek70
#8 Zapaleniec#

Czyli ja też mam sprawdzić u operatora serwera, czy to możliwe, że tak zbiorowo coś nie tak i tylko powiadomienia o obserwowanych wyszukiwaniach?? Inne maile od allegro przychodzą, tylko nie te...

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Lotek70 Tak, zalecam kontakt w tej sprawie z operatorem, bo widzę, że powiadomienia do Ciebie też wysyłamy.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Mirek_Woj
#8 Zapaleniec#

@Lotek70  Sprawdź czy przypadkiem nie wpada mail z powiadomieniami do folderu "Oferty". Mam e-mail na poczta.fm i z automatu tam zaczęły trafiać powiadomienia allegro. Podobnie może być z usługami pocztowymi należącymi do Interia.pl

oznacz moderatorów

ANDALO-BALETKI
#9 Pomysłodawca#

Bzdura. Od długiego czasu walczę z allegro w sprawie maili które przychodzą z opóźnieniem lub czasami wogóle.  Wina leży wyłącznie po stronie allegro. Administratorzy poczty ( różni ) za każdym razem chcą pomóc w sprawie ale nie mogą bo allegro ma ich gdzieś. Wystarczyło by się z nimi skontaktować. Problem jest że allegro wysyła na raz zbyt dużo maili na raz bez kolejkowania i tyle w temacie. Allegro po wielu dyskusjach podjęło temat a nawet przyznało się że wina leży po ich stronie, miałem nawet deklaracje że problem zostanie rozwiązany do 20 października i co i nic.

oznacz moderatorów

Lotek70
#8 Zapaleniec#

Dokładnie 🙂 ja mam na interii i faktycznie w folderze "oferty" się znalazły zaginione maile 🙂 dzięki za pomoc 🙂 pozdrawiam

oznacz moderatorów

Lotek70
#8 Zapaleniec#

Witam 

No i problem powrócił jak bumerang... tym razem nie wiadomości o obserwowanych wyszukiwaniach ani w spamie, ani w folderze oferty na poczcie

pozdrawiam i czekam na odpowiedź 

oznacz moderatorów

Archiwista88
#2 Obserwator#

Witam, 

Mam dokładnie ten sam problem, co opisywany powyżej. Od dwóch dni nie dochodzą powiadomienia o nowych aukcjach w obserwowanych, kończących się aukcjach. Mam gmaila, sprawdzałem czy powiadomienia nie trafiają do spamu i innych zakładek - ale nie. Mimo tego, że w ustawieniach konta jest zaznaczona wysyłka powiadomień.

Dołączam do oczekiwania na odpowiedź moderatora, 

Pozdrawiam!

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Lotek70 Zapomniałem o tym temacie i założyłem nowy, w którym moderatorka się wypowiedziała https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/od-dw%C3%B3ch-dni-nie-dostaj%C4%99-powiad...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów