anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

brak powiadomień o obserwowanych wyszukiwaniach

Lotek70
#8 Zapaleniec#

Witam 

Czy można sie dowiedzieć dlaczego od dwóch dni nie otrzymuje powiadomień na maila o obserwowanych wyszukiwaniach? 

pozdrawiam Jarek 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

Mirek_Woj
#8 Zapaleniec#

Też chciałbym poznać odpowiedź na to pytanie od administratorów.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Lotek70 @Mirek_Woj Czy sprawdziliście folder ze spamem? Zdarza się, że zagubione powiadomienia od Serwisu trafiają właśnie tam.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Mirek_Woj
#8 Zapaleniec#

Nie, brak w spamie jakichkolwiek maili od nadawcy Allegro.

W ustawieniach "Obserwowane wyszukiwania" wszystko bez zmian, powiadomienia włączone, ale maile nie przychodzą. Jest to zarówno wielka strata dla osób szukających przedmiotów z interesujących ich przedmiotów jak i dla sprzedawców.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Mirek_Woj Powiadomienie zostało poprawnie wygenerowane i wysłane do Ciebie dzisiaj o 9:44. Jeśli nie masz go w żadnym folderze poczty, spróbuj wyjaśnić sprawę z administratorem serwera, na którym utrzymywana jest Twoja skrzynka. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Mirek_Woj
#8 Zapaleniec#

Dziękuję!

 

oznacz moderatorów

Lotek70
#8 Zapaleniec#

Czyli ja też mam sprawdzić u operatora serwera, czy to możliwe, że tak zbiorowo coś nie tak i tylko powiadomienia o obserwowanych wyszukiwaniach?? Inne maile od allegro przychodzą, tylko nie te...

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Lotek70 Tak, zalecam kontakt w tej sprawie z operatorem, bo widzę, że powiadomienia do Ciebie też wysyłamy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Mirek_Woj
#8 Zapaleniec#

@Lotek70  Sprawdź czy przypadkiem nie wpada mail z powiadomieniami do folderu "Oferty". Mam e-mail na poczta.fm i z automatu tam zaczęły trafiać powiadomienia allegro. Podobnie może być z usługami pocztowymi należącymi do Interia.pl

oznacz moderatorów

ANDALO-BALETKI
#9 Pomysłodawca#

Bzdura. Od długiego czasu walczę z allegro w sprawie maili które przychodzą z opóźnieniem lub czasami wogóle.  Wina leży wyłącznie po stronie allegro. Administratorzy poczty ( różni ) za każdym razem chcą pomóc w sprawie ale nie mogą bo allegro ma ich gdzieś. Wystarczyło by się z nimi skontaktować. Problem jest że allegro wysyła na raz zbyt dużo maili na raz bez kolejkowania i tyle w temacie. Allegro po wielu dyskusjach podjęło temat a nawet przyznało się że wina leży po ich stronie, miałem nawet deklaracje że problem zostanie rozwiązany do 20 października i co i nic.

oznacz moderatorów

Lotek70
#8 Zapaleniec#

Dokładnie 🙂 ja mam na interii i faktycznie w folderze "oferty" się znalazły zaginione maile 🙂 dzięki za pomoc 🙂 pozdrawiam

oznacz moderatorów

Lotek70
#8 Zapaleniec#

Witam 

No i problem powrócił jak bumerang... tym razem nie wiadomości o obserwowanych wyszukiwaniach ani w spamie, ani w folderze oferty na poczcie

pozdrawiam i czekam na odpowiedź 

oznacz moderatorów

Archiwista88
#2 Obserwator#

Witam, 

Mam dokładnie ten sam problem, co opisywany powyżej. Od dwóch dni nie dochodzą powiadomienia o nowych aukcjach w obserwowanych, kończących się aukcjach. Mam gmaila, sprawdzałem czy powiadomienia nie trafiają do spamu i innych zakładek - ale nie. Mimo tego, że w ustawieniach konta jest zaznaczona wysyłka powiadomień.

Dołączam do oczekiwania na odpowiedź moderatora, 

Pozdrawiam!

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Lotek70 Zapomniałem o tym temacie i założyłem nowy, w którym moderatorka się wypowiedziała https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/od-dw%C3%B3ch-dni-nie-dostaj%C4%99-powiad...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów