anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak przelewu z zwrócony towar...

Client:28134154
#1 Nowicjusz#

Witam, jakiś miesiąc temu zwróciłem dwóm różnym sprzedającym towary, przelewu na kontro do dziś nie otrzymałem, oboje sprzedający wysłali potwierdzenia przelewów i również otrzymałem maila z Allegro ze środki zostaną zwrócone na konto, ale nic nie przyszło...

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Jak masz maila od Allegro a nie zwrócili to dziwne, środki wracają tam skąd wyszły, bylo to twoje konto bankowe? zapytaj tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=2c798b65-a629-4d86-8fde-ab93de1c4166&subjectId=2550579a-d...

oznacz moderatorów

Milady8484
#9 Pomysłodawca#

Pozwolę się sobie podpiąć, bo szkoda nowy temat zakładać. Czy mogę prosić o sprawdzenie zwrotu do 

NUMER ZAMÓWIENIA

194f7e81-216f-11ed-85fe-9376cf42f22c
 
Płatność była kartą, podawałam dane konta do zwrotów. W allegro od wczoraj rana pokazuje, że zwrot zakończony, pełen zwrot pieniędzy. Niestety ani moje konto ani karta tego nie potwierdzają... Maila z potwierdzeniem brak. Jak zwracałam inpostem to były maile o każdym etapie zwrotu, to poszło pocztą i kompletne zero jakichkolwiek powiadomień...
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Po mailu 3dni a jak wyszedł to do końca następnego dnia roboczego może iść taki przelew.

oznacz moderatorów

Milady8484
#9 Pomysłodawca#

Przecież piszę, ze maila nie było. To w allegro pokazuje że zwrot był. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Milady8484 Potwierdzam, że zwrot został poprawnie zlecony. Proszę Cię o cierpliwość. Wkrótce pieniądze trafią na Twój rachunek.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

@Milady8484 zwrot na kartę zazwyczaj trwał dłużej, w ekstremalnych przypadkach nawet do 30 dni. Nie pozostaje Ci nic innego jak czekać.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:28134154 O które zamówienia chodzi?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

A powiedz jeszcze proszę czy to zawsze tak ma wyglądać przy płatnościach kartą i odsyłką pocztą? Przy inpoście i płatności pay miałam powiadomienia o wysłaniu zwrotu, o dostarczeniu zwrotu i o zwrocie gotówki. A teraz kompletnie żadnej wiadomości. Czy to normalne??? 

oznacz moderatorów