anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak sensownego używania nazw wzorów przez sprzedających

Sznur_perel
#9 Pomysłodawca#

Już który raz poszukuję tkanin do kupienia na Allegro. Generalnie dużo tu kupuję. Uwielbiam tą stronę ze względu na darmowe wysyłki w Smart, niskie ceny, duży wybór oraz możliwości wyszukiwania i filtrów.

Niestety, poszukiwania w dziale Tkaniny to istny armageddon. Sprzedawcy zaznaczają wszystkie wzory jak leci pomimo, że oferta dotyczy np. tkaniny w kwiatki. Zrozumiałabym, gdyby dotyczyła jednocześnie różnych wzorów w tym choć jednego spełniającego autentycznie wymogi filtru. Ale tak nie jest. Konsekwencją tego jest to, że poszukując dajmy na to tkaniny w kratę trzeba przebić się przez setki (tak, setki) ofert które nic z kratą wspólnego nie mają. Niestety wtedy odruchowo się i pomija oferty, które na zdjęciu kraty nie mają lub się akurat nie podoba, a dotyczą całej serii wzorów.

Za każdym razem spędzam długie godziny przeglądając oferty, które mnie nie interesują. Wpisanie słownie "krata" nie pomaga. Podejrzewam, że wyszukiwarka znajduje też te oznaczenia wzorów wybrane przez sprzedających i dostaje się dokładnie to samo.

Czy ktoś ma pomysł jak temu zaradzić? Przecież nie będę każdego zgłaszać że ma ofertę niezgodną z czymśtam. To bez sensu i nie mam na to czasu.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Sznur_perel, dziękuję za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami - przekazałam je do osób odpowiedzialnych za produktyzację. 😊

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:105322879
#7 Wielbiciel#

Zostawię tu dobrą recenzję serwisu który świadczy usługi montażu krat na oknach w Warszawie, zamówiłem u nich taką usługę, wszystko zostało wykonane sprawnie i na czas https://otomistrz.pl/kraty-na-okna/warszawa/  

oznacz moderatorów