anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak towaru na liście zakupów

Kobra89
#7 Wielbiciel#

Witam, po zakupieniu przedmiotu i odebraniu go z paczkomatu okazalo sie iz na liscie zakupionych przedmiotow wcale go nie widac. Na mailu rowniez nic nie mam jakbym nie dokonal zadnego zakupu. A towar oplacony blikiem i juz odebrany a chciakbym go zwrocic bo jest uszkodzony. Zakup dokonany z opcja Smart. Data zakupu to 16.12.2021. Prosze o pomoc. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Halfrunt
#18 Luminarz#

To nie możliwe, bo każda transakcja jest wysyłana na maila.

oznacz moderatorów

Kobra89
#7 Wielbiciel#

Wlasnie problem w tym ze na maila nic nie dostalem a zawsze przychodzilo potwierdzenie zakupu, info o wyslaniu paczki itd a tu nic.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Może kupowałeś na Allegro Lokalnie? Tam się jakoś inaczej wchodzi na kupione przez komputer, albo z innej aplikacji. Allegro Lokalnie

oznacz moderatorów

Kobra89
#7 Wielbiciel#

Tam też nic nie ma. A kupowalem przez tel wchodzac tu normalnie na swoje konto. Jeszcze doplacalem do zakupu by aktywowac opcje Smart ktora jest aktywna

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

To musisz czekać na wywołanych moderatorów, oni mogą sprawdzić, ale w nocy nie pracują. 

oznacz moderatorów

Kobra89
#7 Wielbiciel#

Tak wiem. Nic innego mi nie pozostaje

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Dlaczego w nocy nie pracują? My sprzedawcy pracujemy 24h/7 to i moderatorzy mogą.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@krejzole Bez przerwy?😋 Do mnie sprzedający nie odpisuje już od 5 dni, więc co robi?🤔

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Kobra89, widzę, że napisałeś do nas mejlowo w tej sprawie. Okazało się, że zakupu dokonałeś z innego konta. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Kobra89
#7 Wielbiciel#

Tak wpierw napisalem bo nigdy wczesniej nie korzystalem z opcji spolecznosci allegro gadane. Otrzymalem odp iz posiadam niby drugie konto z identycznymi danymi jednakze nie mam pojecia jak ono powstalo...login dostalem ale nie wiem jakie tam moze byc haslo a co gorsza proby sprawdzenia hasel psuje ta cholerna captcha bo zadne obrazki sie nie pokazuja wiec nie da sie tego zeobic ani ominac.

oznacz moderatorów