anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wariantu rat 0% dla produktu objętego ofertą raty zero.

MAMY ROZWIĄZANIE!
troyo
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, 

chciałem zakupić telefon na poniższej aukcji:

https://allegro.pl/oferta/smartfon-samsung-galaxy-a34-5g-6-128gb-zielony-13432789318

Widnieje przy nim informacja o możliwości zakupu w systemie "raty zero".

Po przejściu do procesu zakupowego i wybraniu rat, następnie przejściu do wniosku ratalnego, nie mam tam w ogóle opcji rat zero. Są jedynie oprocentowane propozycje banków z RRSO ~17% i więcej... 

troyo_0-1688591711660.png

Proszę o wyjaśnienie i pozdrawiam,

Maciej.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@troyo czy możesz wskazać mi gdzie dokładnie widzisz w tej ofercie opcję rat 0%? Sprawdziłam jakie warunki płatności są udostępnione w tej ofercie i jedyna informacja jest o ratach PayU, ale nie ma tutaj nic o ratach 0%. 

Zrzut ekranu 2023-07-6 o 09.52.34.png

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
troyo
#8 Zapaleniec#

Jeszcze wczoraj widniała ikona rat zero przy tej ofercie, tak jak w tej dla telefonu czarnego. Teraz faktycznie nie występuje dla tego wariantu zielonego. Po dadaniu czarnego do koszyka, sa raty PayU. Dziwne...

troyo_0-1688630378354.png

 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@troyo Tak, w przypadku modelu czarnego raty 0% są dostępne, natomiast jeśli chodzi o zielony nie. My jako platforma nie mamy na to wpływu, bo warunki płatności jakie są udostępnione w ofercie zależą wyłącznie od decyzji sprzedającego. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Sojiro
#12 Orędownik#

Też zerknąłem i też takiej opcji "rat zero" nie widzę, może to jednak była inna oferta?

oznacz moderatorów
misiaczekmr
#10 Popularyzator#

Wydaje mi się też, że jeśli oferta nie jest promowana - nie ma płatności ratami 0%.

misiaczekmr_0-1688635238635.png

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-oferty-przez-formularz/czy-moge-sprzedawac-na...

oznacz moderatorów