anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wysyłki zamówionego towaru

Jerrey_17
#7 Wielbiciel#

Witam wszystkich serdecznie.

27.06 zakupiłem U sprzedającego E-antur kartę graficzną rx7900xtx.

Sprzedający po dzisiejszy dzień nie wysłał zamówienia, nie odpowiada na maile ani nie odbiera żądnego z telefonów. Pod jego sklepem sypią sie negatywne komentarze, jest wiele więcej osób którym nie wysłał towaru.

Dodam,że otworzyłem dyskusję, opisałem problem i poprosiłem o pomoc allegro. Zakup na domiar złego był na raty z mojej strony,a kwota karty 4000zł 😞 Czekam na odpowiedź i pomoc w tym kierunku. Czy ktoś z Państwa miał kiedyś podobny problem? Czy allegro protect działa i można spać spokojnie, czy czeka mnie spłacanie rat za sprzęt którego nieuczciwy sprzedawca nie dostarczył ? Bardzo prosił bym ludzi którzy mieli podobny problem, żeby się wypowiedzieli. Dodam jeszcze, że sklep tego człowiek dalej działa na allegro, a negatywne komentarze o podobnym problemie jak mój sypią się cały czas. Ewidentnie człowiek wyłudza pieniądze od ludzi. Czy jest jakaś możliwość zablokowania tego sprzedającego ? Z góry dziękuję za pomoc i wszystkie sugestje co robic. 😞

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Jerrey_17 kontynuuj dyskusje. Allegro protect powinno zadziałać. Niby od 15 lat na allegro może jakieś zdarzenie losowe jak nie odpowiada. Jaki był termin dostawy?

oznacz moderatorów

Jerrey_17
#7 Wielbiciel#

Powinien wysłać do 2.07, z tym , że znalazłem info , że człowiek zamknął stacjonarny sklep, dodatkowo zmienił spółkę z jawnej w zoo i nie ma z nim kompletnie kontaktu. Jedynie sklep na allegro działą i nabija ludzi w butelkę 😞

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Jerrey_17 raty musisz spłacać jak przyjdzie termin a jak nie wyśle zadziała protect więc spać możesz spokojnie tyle że chwilkę to potrwa 😞 jak będzie nadpłata w Pay to Ci zwrócą 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Jerrey_17
#7 Wielbiciel#

Aż człowieka ściska jak pomyśli ,że ma spłacać coś czego nie ma 😞

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Jerrey_17 a czego się boisz nie wyśle to po 14 dniach oznaczasz dyskusję jako nierozwiązaną potem wypełniasz wniosek i parę dni na wpłatę protect do pay co zniweluje kredyt do zera a ewentualną nadpłatę rat potem rozliczysz z allegro jedyne co tracisz to czas

oznacz moderatorów

Jerrey_17
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, bo jestem kompletnie ozielony , a trochę się człowiek obawia

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Jerrey_17 Nie denerwuj się, na razie jest za mało czasu na rozwiązanie problemu, otworzyłeś dyskusje i tam sprzedający musi się wypowiedzieć w ciągu 24godz. -spokojnie.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

pięknie allegro umoczyło kasy gość przerobił się na spółkę z.o.o z kapitałem 5tys zł a za 1 kartę brał po 4tys zł teraz nie do odzyskania pieniądze a na protecta pewnie poleci z 150tys zł minimum tęgie głowy w tym allegro

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Jerrey_17 Bardzo mi przykro, że taka sytuacja ma miejsce. 🙁 Proszę, zaczekaj na dalsze informacje w dyskusji. Musimy dać czas sprzedawcy na odpowiedź. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Jerrey_17
#7 Wielbiciel#

No właśnie czekam na jakąś odpowiedź allegro. Już 24h mineły dla sprzedającego, poprosiłem o pomoc allegro dzisiaj o 9 rano i dalej nie mam odpowiedzi żadnej

oznacz moderatorów

Czarny198
#1 Nowicjusz#

Witam. Jestem też niezadowolony klientem sprzedawcy e-antur . Dlaczego tacy ludzie są na Allegro. Drugi raz spotkała mnie taka sytuacja  i myślałem że się już nie powtórzy. Kupiłem Kartę rx 7600 XT 16GB , 24.06.2024 rozpocząłem z nim debatę która się zakończyła 27.06.2024. Ani nie odbiera telefonu ani nie odpisuje na czacie. Zgłosiłem sprawą na Allegro - Dyskusja. I tam tez nic się nie dzieje co mam robić dalej?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Czarny198 w prowadzonej dyskusji, poproś o pomoc pracownika Allegro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów