anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zwrotu pieniędzy od Allegro

Agata394
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Mija miesiąc od odesłania towaru w ramach odstąpienia od umowy. Sprzedawca zwrócił pieniądze do Allegro co najmniej 2 tygodnie temu, w historii zakupu jest "Zwrot zakończony, pełen zwrot pieniędzy" (ale bez daty), nie dostałam też żadnego maila z powiadomieniem o zwrocie od Allegro. Płatność była przez Allegro Pay, spłata BLIK-iem. Do tej pory pieniądze do mnie nie wróciły. Pisałam do Allegro poprzez formularz, ale brak odpowiedzi. Nie wiem, co mogę jeszcze zrobić? 

 

 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@Agata394 Sprzedawca oddał wpłatę do Allegro Pay i Ty jednocześnie spłaciłaś ten zakup do Allegro Pay? Gdyby sprzedawca oddał wpłatę, otrzymałabyś powiadomienie mailowe od Allegro, więc może nie oddał?

Otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa i to wyjaśnij ze sprzedawcą i z pracownikiem Allegro.

Jeżeli masz nadpłatę w Allegro Pay, pisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8612321a-8c9e-446a-abd0-49c4b12e9391&subjectId=54fc89e8-5... Powinnaś otrzymać zwrot nadpłaty w ciągu 5 dni. 

oznacz moderatorów

Agata394
#8 Zapaleniec#

Myślę, że sprzedawca jednak oddał, bo kiedy pisałam do niego w tej sprawie, pojawiała się "podpowiedź" od chatboot Allina, że sprzedający wpłacił pieniądze i wkrótce je dostanę, nawet wstrzymałam się dwa razy z wysłaniem wiadomości (ale to było 2 tygodnie temu).

Zakup był 13.10, spłata BLIK-iem Allegro Pay 15.10, odesłany przedmiot był u sprzedawcy 20.10.

Nadpłaty nie mam, cały czas sprawdzałam, tak jak i historię rachunku, z którego poszła płatność blik. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Agata394 Jeśli on oddał i Ty spłaciłaś, to masz nadpłatę w Allegro Pay. Masz wyżej link, przez który zwróć się o zwrot nadpłaty. Masz też link do Dyskusji, w której sprawa się wyjaśni. 

oznacz moderatorów

Agata394
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za pomoc, tak zrobię.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

Agata394
#8 Zapaleniec#

Wypełniłam formularz do zwrotu nadpłaty 17.11, dzisiaj (po pięciu dniach), otrzymałam informację, że nadpłata zostanie zwrócona w ciągu kolejnych 5 dni licząc od jutra. Kosmiczne tempo 😊

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Agata394🌞 decyzja o dostąpieniu od umowy była tylko i wyłącznie Twoja , tak to działa .

oznacz moderatorów