anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie zglosić pogróżki

Client:76986696
#7 Wielbiciel#
  • Jakiś czas temu dokonałam zwrotu towaru zakupionego na allegro. Okazało się że firma nie uznaje zwrotów, ponieważ nie mają takiego obowiązku. W tej całej sytuacji osoba z którą się kontaktowalam wiele razy groziła mi sądem. Finalnie allegro rozstrzygnęło sprawę na moją korzyść. Firmie wstawiłam negatywną ocenę ze względu na zaistniałą sytuację.. Dzis otrzymałam tel. od osoby z którą kontaktowalam się wcześniej w celu poinformowania mnie, że za wystawioną ocenę zostaną wyciągnięte konsekwencje i zostanie ta sprawa zgłoszona dalej. Są to kolejne groźby i sugestie  że mam usunąć negatywną ocenę.. dlatego chciałam dowiedzieć się gdzie na allegro mogę zgłosić takie zachowanie  firmy ? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  
oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:76986696 taaaa... sądem , zaczekaj moderatorzy pomogą .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:76986696 Jeśli to pogróżki telefoniczne, to nie za bardzo jest co zgłaszać, bo tego nie udowodnisz. Gdyby sprzedawca Ci groził na piśmie, wtedy zgłoś to tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201&subjectId=0cf36533-0...

Poza tym jeśli ocena negatywna jest zgodna z prawdą, absolutnie nic Ci nie grozi, nie usuwaj jej. Ostrzegasz tym sposobem przed problematycznymi zakupami w tej firmie. Teraz wielu sprzedawców próbuje zastraszać, ale zazwyczaj na straszeniu się kończy. 

oznacz moderatorów