anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zwrotu pieniędzy za darmowy produkt?

Client:48591845
#1 Nowicjusz#

Kupiłem miesiąc temu ofertę, w której jak było napisane, program komputerowy, który sprzedaje, jest autorski. Niestety otrzymałem program który, po pierwsze, jest NIELEGALNY, a po drugie jest dostępny za darmo. Rozpocząłem dyskusje ze sprzedającym. Niestety sprzedający nie wyglądal na dorosłą osobę która powinna sprzedawać. Po jakims czasie kazano mi napisać na POK (program ochrony kupujących). Teraz niestety dyskusje sama się zakończyła po 30 dniach (chociaż sprawa nie została rozwiązana). Teraz utknąłem, nie mogę ani rozpocząć następnej dyskusji, ani poprosić o pomoc POK, ponieważ "dostałem już odpowiedź", którą jest abym pisał ze sprzedającym, z którym nie mam kontaktu, bo normalnego czatu w ogóle nie widzi i nie odpowiada.

Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:48591845 Napisz do Allegro przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5... i poproś o ponowne otwarcie Dyskusji. Jeśli zostanie otwarta i sprzedawca nie zwróci pieniędzy, zakończ ją jako NIEROZWIĄZANĄ. Jeśli nie będzie takiej opcji, poczekaj kilka dni, aż możliwość zakończenia jako nierozwiązanej się pojawi. Po takim zakończeniu Dyskusji powinieneś otrzymać zwrot środków z POK. Gdybyś nie mógł złożyć standardowego wniosku, zwróć się z prośbą o rekompensatę odpowiadając na wiadomość od Allegro w sprawie POK lub napisz przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=6464910c-6c94-4a98-8205-c92e3ce82158&subjectId=460985e0-b...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48591845 przykro mi, że miałeś takie doświadczenia. Zablokowaliśmy konto sprzedającego, a Twój wniosek o rekompensatę z Programu Ochrony Kupujących został już zaakceptowany.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów