anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu po zapłacie jest inf. Że towar będzie wysłany dopiero 5 lipca

marekkolej
#7 Wielbiciel#

Wybrałem towar zapłaciłem a za chwilę mam inf. Że towar będzie wysłany dopiero 5 lipca. Jeżeli ja wędkuję to jest to stanowczo za długo. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@marekkolej Termin wysyłki masz podany w aukcji, w zakładce Dostawa i ten termin jest wiążący. Jeśli w zakładce Dostawa też masz tak odległy termin wysyłki, wszystko jest zgodne z umową, jeśli jednak jest tam podany termin krótszy, możesz zrezygnować i odstąpić od umowy.

  1. Wejdź w zakładkę Moje zakupy, przy właściwym produkcie kliknij Szczegóły, potem w pozycji „anulowanie zakupu” kliknij Anuluj Zakup, wybierz powód anulowania i ponownie kliknij Anuluj zakup.

 

Jeśli nie ma takiej opcji;

 

  1. Wejdź w zakładkę Moje zakupy, przy właściwym przedmiocie kliknij „Szczegóły”, potem na dole „Zwróć całość lub część zakupu”, następnie zaznacz przedmiot i wskaż jeden z powodów, najlepiej zaznacz „Bez podania przyczyny”, wpisz numer konta i na koniec zatwierdź zwrot. 

 

  1. Możesz też wysłać sprzedającemu mailem oświadczenie o odstąpieniu od umowy, czyli krótkie pismo z datą zakupu, numerem oferty, nazwą przedmiotu, swoimi danymi osobowymi, informacją o rezygnacji z zakupu oraz numerem konta do zwrotu wpłaty.
oznacz moderatorów

sophie-bunny
#13 Ambasador#

@marekkolej 

Trzeba czytać CAŁY opis aukcji, przed zakupem, a nie tylko oglądać fotki.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderator
Moderator

@marekkolej nie wiem, o które zamówienie chodzi, ale sprawdziłam ostatnie dotyczące wędkarstwa i w zakładce "Dostawa" nie ma informacji o tak długim czasie oczekiwania. Najlepiej jeśli skontaktujesz się bezpośrednio ze Sprzedającym i o to zapytasz. Jeśli to nie wynik nieporozumienia, to możesz zrezygnować z tego zamówienia i dokonać go w innej ofercie z krótszym czasem realizacji.  

   Monika
   Moderator


   _____________
   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

Ale dopiero po zapłacie się dowiedziałeś o tym terminie? 

oznacz moderatorów

marekkolej
#7 Wielbiciel#

Tak

oznacz moderatorów