anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zwrotu pieniędzy

dorotaosa
#8 Zapaleniec#

Witam, sprzedająca od stycznia! nie zwróciła pieniędzy - 164 zł. Brak kontaktu . Oferta 29C361D5-BA55-4649-81E6-714D52DEA3EA ( ALLEGRO LOKALNIE, SPRZEDAWCA [edycja] Toruń .) Proszę o interwencję. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

xyz96
#21 Demiurg#

@dorotaosa Po co czekałeś tyle czasu? Nie otworzysz już sporu i nie skorzystasz z Programu Ochrony Kupujących. Masz na to 180 dni. Teraz poproś o pomoc przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

oznacz moderatorów

dorotaosa
#8 Zapaleniec#

 

 

oznacz moderatorów

dorotaosa
#8 Zapaleniec#

Transakcja ALLEGRO LOKALNIE , 15.01. - KUP TERAZ. Od razu poszedł przelew przez PAY,Po kilku godzinach otrzymałam wiadomość,  że towar został już wcześniej sprzedany  a pieniądze zostaną zwrócone.  Moja odpowiedź: rozumiem , pomyłki się zdarzają,  czekam na zwrotny przelew. Koniec konwersacji... byłam przekonana , że PAYem płaciłam,  PAYem wróci. I tu niespodzianka! ( o czym dowiedziałam się ,, sprzątając śmieci " w wiadomościach 12.08.), że 18.01. Pani sprzedająca doszła do wniosku, że owszem , chce zwrócić pieniądze ale zwykłym przelewem. I tu problem- ja zamknęłam temat 15.01- nie wracałam już do nieudanego zakupu. Jakby sprzedająca chciała zwrócić pieniądze  to by to zrobiła,  moje dane są na ALLEGRO, PEŁNE!  Sprawdziłam 12.08 historię przelewów na koncie - wychodzący jest, przychodzącego brak. To nie jest duża kwota więc nie sprawiła mi różnicy,  nawet nie zauważyłam braku,,grosza" ale... dość pobłażania oszustom!!!  Zbyt wiele się teraz spotyka , czyta o wyłudzaniach itp. Nie popuszczę chociażby ZŁOTÓWKI!!! Ja zrobiłabym wszystko , żeby zwrócić nienależne mi pieniądze,  żądam tego samego. Wyczerpałam chyba pytanie.  Dzięki za podpowiedź z formularzem. Hmmm... jak łatwo z uczciwej osoby stać się,,złodziejem " CO ZA CZASY!!!

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@dorotaosa Jeśli zakup był na allegro lokalnie to sprzedająca nie ma innej możliwości zwrotu niż zwykłym przelewem. Czy po tym 12.08 napisałaś do niej w tej sprawie? To, że milczała tyle czasu zbyt dobrze o niej nie świadczy ale oszustwa i wyłudzenia tu żadnego nie ma.

oznacz moderatorów

dorotaosa
#8 Zapaleniec#

Witam, dzięki za zainteresowanie tematem. Nie orientuję się jak działa ALLEGRO LOKALNIE ( byłam przekonanana, że płacąc PAY tak samo pieniądze wrócą).  Proszę OPERATORÓW o kontakt ze sprzedającą - nie oczekuję zwrotu pieniędzy od ALLEGRO).  Nigdy też nie sprzedawałam niczego więc nie wiem jak to działa ( przejrzałam na szybko regulamin płatności... wyszedł pay- wraca pay).  A propos kontaktu , od stycznia miała wiele możliwości,  chociażby zgłosić zaistniałą sytuację do allegro ( nie było takiej próby,  dostałabym na maila wiadomość ). Nie ma wyludzenia i oszustwa...  A jakbyś nazwał takie zachowanie? Jakby była ponowna wiadomość z prośbą o dane do przelewu zwrotnego to ok. Proszę tylko o możliwość kontaktu ze sprzedającą ( oczywiście RODO ) więc dlatego zgłaszam do ALLEGRO

oznacz moderatorów

dorotaosa
#8 Zapaleniec#

# 14 Krzewiciel# ... chyba się gubię w tym czacie... biedny WIELBICIEL , wszystko idzie do niego... No cóż,  ,,stara jestem" ...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@dorotaosa Zapomniałeś że sprzedawca nie zwrócił, sprawdź dobrze na koncie, możesz napisać i zgłosić problem tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Zapomniał? Skąd to wiesz? 🙂

oznacz moderatorów

dorotaosa
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za podpowiedź z formularzem. Historia konta sprawdzona. Pokrótce opisałam sytuację odpowiadając na pytania #7Wielbiciel#. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@dorotaosa Transakcja jest ze stycznia, a kiedy zwracałaś/reklamowałaś towar? Sprzedająca od początku nie reagowała na wiadomości? Masz potwierdzenie zwrotu towaru?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

dorotaosa
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź.  Sprawę pokrótce opisałam  w odpowiedzi na pytania # 7 Wielbiciel#

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@dorotaosa Sprzedający nie ma dostępu do danych konta, z którego opłaciłaś zamówienie przez Allegro Finanse. Czy teraz - gdy zorientowałaś się, że nie otrzymałaś zwrotu - kontaktowałaś się ponownie ze sprzedającym? Czy przesłałaś dane do zwrotu wpłaty?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

dorotaosa
#8 Zapaleniec#

Po interwencji ALLEGRO , pieniądze dzisiaj zostały mi zwrócone.  Dziękuję za pomoc, pozdrawiam.  @nat_not 

oznacz moderatorów