anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zwrotu sprzedający prywatnje

kamilponceleusz
#1 Nowicjusz#

Nie mam już siły od tygodnia prywatny sprzedający korzystając z tego że nie ma allegro jako firmę  gra na czas i zero możliwości porozumienia, zakupiłem tablet nie patrząc na cenę bo ważny był czas wysyłki, po dniu jak nie wysłano wysłałem zapytanie i się zaczęło bo sprzedawca nie miał towaru i zamówił sobie z Ali towar bezpośrednio do mnie bez żadnego info , teraz.okazujr się że towar wogole gdzie indziej dotarł więc mija praktycznie tydzień a ja nie mam ani kasy ani tableta a allegro oprócz powtarzania bezsensownego o terminie .dostawy nic nie robi, gdzie od początku pisze że już towaru nie chce bo wysłano go po pierwsze po terminie a teraz wogole okazuje się że jest dostarczony we Francji....tablet kupiłem stacjonarnie bo dla.mnie ważny jest czas ...

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @kamilponceleusz. Nie widzę na Twoim koncie zakupu z tabletem - ani na zwykłym Allegro, ani na Allegro Lokalnie. 
Jeśli jednak do transakcji doszło na Allegro lub Allegro Lokalnie, to zachęcam do rozpoczęcia Dyskusji sprzedającym. Dzięki temu będziemy mogli włączyć się do rozmowy i udzielić Ci wsparcia. 
- Dyskusja na Allegro 
Dyskusja na Allegro Lokalnie

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów