anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak można dodać nowy produkt do opłaconego przed chwilą zamówienia

MAMY ROZWIĄZANIE!
mawia11
#1 Nowicjusz#

Chcę dołączyć dodatkowy produkt do złożonego zamówienia (opłacone w przygotowaniu) żeby poszedł w jednej przesyłce

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
LEW433
#21 Demiurg#

Nie da się, ale możesz po kontakcie ze sprzedającym ustalić warunki dodatkowego zakupu i czy wyśle razem. Innym dobrym sposobem jest anulowanie, o ile się da i zakup ponowny obu przedmiotów.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jest chyba taka możliwość ,sam zauważyłem o siebie . Klient zaznacza przy takiej opcji że koszt dostawy ustalony ze sprzedającym i dopłaca bez kosztów nadania. Jeszcze w poprzednim miesiącu ktoś u mnie tak kupował i o ile nie było zmian (nikt za nimi już nie nadąża) to powinno się udać . Zawsze też możesz dopłacić za dodatkowy zakup bezpośrednio na konto sprzedawcy bez kosztów nadania ,tylko warto o tym uprzedzić sprzedawcę.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 sprzedawca musi mieć taka opcję w dostawach 🙂 

@mawia11 Można zrobić dopłatę przez allegro ale jest limit 30 zł, po drugie sprzedawcy mają limity czasu na wysyłkę i ja np. nie bawię się w takie dodawanie bo to więcej kłopotów i czasu niż to wszystko warte 😞

Napisz do sprzedawcy co chcesz dołożyć i do czego i czekaj na odpowiedź z instrukcją 😄 Nic nie dopłacać bez uzgodnienia ze sprzedawcą bo może się okazać że sprzeda towar jutro innej osobie 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów