anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zwrotu za towar payu

mar255
#8 Zapaleniec#

Witam w poniedziałek dostałem informacje o zwrocie od sprzedającego i do tej pory nie mam pieniędzy na koncie allegro i bankowym za którą płaciłem za zamówienie. Więcej kont nie posiadam jak rownież na koncie payu brak zwortu .

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

xyz96
#21 Demiurg#

To była informacja od Allegro? Jeśli nie, sprzedający wpłaty nie zwrócił.

Otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa i upomnij się o zwrot wpłaty.

Jeśli to była informacja od Allegro, o pieniądze upomnij się tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mar255 Nie sugeruj się informacją od sprzedającego, mail od zwrocie musi być od Allegro,wówczas wiadomo że oddał kasę.

oznacz moderatorów

mar255
#8 Zapaleniec#

otrzymałem z allegro mail ze jest zwrot przyjęty i sprzedający przesłał potwierdzenie z allegro zwrotu kwoty .  zamówienie było zbiorczo opłacone kartą jednak nic nie dotarło zwrotnie napięciami o potwierdzenie przelewu by ustalić gdzie poszły pieniądze i napisałem do obłsugi o wy jaśnienie czekam . i sprawdzam konto po 18

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mar255 No pójdą na konto wskazane przez ciebie. Zawsze trwa kilka dni.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mar255 Taki zwrot trwa około 3 dni robocze, więc zapewne za chwilę pieniądze dostaniesz, tym bardziej, że upomniałeś się tutaj i przez kontakt z Allegro.

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@xyz96  jak to szło wyżej..? "Otwórz spór"? 😛

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Vryko Dokładnie tak, nie było wiadomo, od kogo pochodziła informacja o zwrocie wpłaty. Tam oprócz sporu jest podana też druga możliwość. Zauważyłeś?

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@xyz96 

"Przyszedł pytacz na gadane
a tam krzyczy xyz-ów chór:
Jak masz problem ze sprzedawcą,
się nie p.i.e.r...nicz, załóż spór." 

😉

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Vryko Chcesz pomydlić, czy zwyczajnie się czepiasz?

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@xyz96 Przez te kilka miesięcy chyba widać, że się z zasady nie czepiam. Nikogo. Albo jak zaczynam, to wszystkich. Więc wybieram bramkę nr. 2 😛. W sensie, że  1... czy jakoś tak. 

PS - A z ciekawostek - wiesz, że uśmiech jeszcze (chyba) nikogo nie zabił..?

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Vryko Przez te kilka miesięcy spory pozwoliły rozwiązać całe mnóstwo problemów, to bardzo skuteczne narzędzie 🙂

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@xyz96  Przecież  wiem. Śmieję się tylko, serio - bez grama  złośliwości 🙂 Reszta stałych bywalców też dostanie swoje wierszydełka...żeby im smutno nie było 😛

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

mar255
#8 Zapaleniec#

maila otrzyamłem w poniedziałek był to orginalny mail od dokonanio zwrotu

Płatności obsługiwane w ramach usługi PayU
Metoda zwrotu
zwrot na instrument płatniczy, z którego opłacono zakup
Razem do zwrotu
Wysokość Twojej wpłaty 218,90 zł
Kwota zwrotu od sprzedającego 80,97 zł
DO ZWROTU 80,97 zł
zwrócone

 

Jednak nie otrzymałem pieniedzy do dzisiaj czyli 4 pełne dni , spor założony jak również napisałem do allegro . To nie jest problem ze sprzedawca az operatorem płatności raczej jednak to juz nie powinien być mój problem a osoby która zleciła zwrot . Każdy odpisuje podobnie do ciebie ze dojdzie i tak czekam i żadnych konkretnych informacji gdzie poszły pieniądze

oznacz moderatorów

mar255
#8 Zapaleniec#

rozmowa z allegro telefoniczna zamówiona  na jutro , będę dawał znać ja się potoczy

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mar255 Napisz do Allegro na czacie, po chwili będziesz miał odpowiedź. Jeśli czat niedostępny, poczekaj chwilę. https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f

oznacz moderatorów

mar255
#8 Zapaleniec#

udało sie po potwierdzeniu  które otrzymałem na czacie temat zakończony dziękuje za pomoc doszedłęm ze druga karta była użyta i tam wróciły środki.

Dzięki za pomoc

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mar255 No tak, te karty, karty a kto wie ile ich już jest.

oznacz moderatorów