anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zwrotu

MAMY ROZWIĄZANIE!
michalt1991
#7 Wielbiciel#

zgłosiłem wadę towaru po 6 miesiącach od zakupu  przez dyskusję allegro, sprzedający odpowiedział że wyśle nowy produkt  dyskusja się zakończyła nowego produktu nie mam a sprzedający przestał odpowiadać na moje wiadomości 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@LEW433 po co nie czytasz co pisze? dyskusja się zakończyła napisał a nie że zakończył

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A xyz się tak zmieniło, wszystko wiesz, a może się zakończyła po 30dniach, a moze zakończył bo uznał że go sprzedajacy nie"spuści na drzewo". daruj sobie.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

a może ty się nauczysz iść na jakość zamiast klepać na ilość "dyskusja się zakończyła" a nie napisane jest "zakończyłem dyskusję" tyle na forum a nie wie że bot zamyka sam po 30 dniach tylko będzie kupującemu wmawiał że sam coś zrobił. Wstyd ekspercie porad z Bożej łaski na ilość nawet się ci nie chce zrozumieć co czytasz...

oznacz moderatorów
michalt1991
#7 Wielbiciel#

dyskusja zakończyła się automatycznie a wskazany formularz nie dział próbowałem już wcześniej tak zgłosić  czasami też pyta jakiego przedmiotu dotyczy zgłoszenie a ja nie mogę wybrać tego przedmiotu  bo nie ma go na liście . 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@michalt1991 podaj mi proszę numer zamówienia lub dyskusji, którego dotyczy ta sytuacja. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
michalt1991
#7 Wielbiciel#

31f0e0d1-2883-11ed-9c3c-a122809dee04

sprawdziłem konto brak zwróconych środków 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@michalt1991 dziękuję, działam już w Twojej sprawie, więc poproszę Cię o chwilę cierpliwości. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@michalt1991 wznowiliśmy już Twoją dyskusję ze sprzedającym i poprosiliśmy go o odniesienie się do sprawy, dlatego w tej chwili poczekajmy na informacje od niego. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@michalt1991 może ci oddał kasę a ty nie sprawdziłeś bez informowania ciebie że wysłał na konto? obecnie można poprosić konsultanta allegro o przywrócenie dyskusji w twoim imieniu. 
Bo lew klepie na ilość i potem nie czyta że kupujący nie mogą zakupu odnaleźć i zgłoszenia zrobić

https://allegro.pl/zobacz/toproste/pomoc-konsultanta

oznacz moderatorów