anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Celowe wprowadzanie w błąd w opisach książek

ElAmigoBuBu
#7 Wielbiciel#

Szukając angielskich wersji książek ekonomia/marketing jest ichjakieś 600. Tyle że zdecydowana większość jest po polsku... a sprzedający w swoich opisach w formularzu aukcji (do filtrów)  dają informację że książka jest w angielskiej wersji językowej - to szkodzi Allegro - bo wyniki filtrowania są złe i moje zadowolenie z serwisu spada. @msniezek  czy Allegro może coś z tym zrobić? 
https://allegro.pl/kategoria/ksiazki-naukowe-i-popularnonaukowe-marketing-i-zarzadzanie-322663?stan=...

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

br.
#21 Demiurg#

@ElAmigoBuBu  "...to szkodzi Allegro - bo wyniki filtrowania są złe i moje zadowolenie z serwisu spada."

Troszkę się mylisz, dla Allegro już nic nie jest w stanie zaszkodzić,  tutaj nic nie działa tak jak powinno.  Ale cieszymy się że jeszcze jesteś w gronie zadowolonych użytkowników, chociaż zadowolenie spada.  To normalne że spada.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Jeszcze uwaga do  tytułu: "Celowe wprowadzanie w błąd"   Na ogół  sprzedający nie wprowadzają w błąd, natomiast są zobowiązani do przypisania sprzedawanego przedmiotu to odpowiedniego kodu w katalogu produktów Allegro.  Jeśli książka w katalogu będzie pisana w języku chińskim to sprzedający może ją sprzedać w języku chińskim mimo że jest napisana w innym języku.  Trochę to skomplikowane ale tak niestety to działa.

Ale powinieneś być zadowolony bo książka jest zgodna z katalogiem Allegro.  A  zadowolenie klienta to rzecz najważniejsza.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@ElAmigoBuBu pod każdą z ofertą masz przycisk z możliwością zgłoszenia oferty która łamie regulamin lub błędne połączenie z katalogiem.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ElAmigoBuBu Cześć. Rozumiem, że takie sytuacje mogą denerwować, ale mamy ponad 250 milionów oferty i nie jesteśmy w stanie każdej sprawdzić bez pomocy naszych klientów, dlatego jeśli widzisz ofertę z błędnymi parametrami, to zgłoś ją do nas przez specjalny formularz: https://allegro.pl/zglos-naruszenie/oferty (ten formularz znajdziesz również w samej ofercie w dolnej części strony "Zgłoś naruszenie zasad"). 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@ko_alka   @Client:44052296   Macie doskonałe porady...😂

Kojarzy mi się  taka analogia: 

Chcę kupić książkę w księgarni a sprzedawca mówi mi:  Owszem  chętnie sprzedam ale pod warunkiem że posprzątasz mi w magazynie bo nie mogę tego wydawnictwa znaleźć. Ale jest na pewno!

Mam 250 milionów książek i prawdopodobnie nie odnajdę tej książki  w tym stuleciu.

oznacz moderatorów