anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chcę anulowć opłacony zakup ale nie wiem jak?

MAMY ROZWIĄZANIE!
agakotas81
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Może problem być z anulowaniem gdy sprzedawca wprowadził już przesyłkę do systemu i jest w drodze do ciebie ,wtedy możesz jej nie przyjąć i wróci do nadawcy.

oznacz moderatorów
agakotas81
#8 Zapaleniec#

 przesyłka nie zostala wysłana jest od dwóch tyg wprowadzony nr przesyłki i tyle

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jeśli sprzedawca wprowadził numer przesyłki to raczej wysłał tylko mogła gdzieś zaginąć po drodze .Wprowadzony numer nadania może ci uniemożliwić anulowanie .

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

Jeśli zakup był na allegro lokalnie to nie anulujesz go,a jeśli na allegro zwykłym to możesz go anulować kliknij " anuluj zakup"lub "zwróć przedmiot"jeśli przedmiot jest w drodze do ciebie to raczej nie anulujesz. Jeśli sprzedawca ma konto zwykle to może dodać opcję " anuluj zakup lub zwróć przedmiot" lub nie musi tego robić. To już zależy od sprzedawcy czy doda taką opcję.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@agakotas81 Zakup możesz anulować tak; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/sposoby-zakupow/jak-anulowac-zakup-rKDAEXOx8iX

Jeśli nie masz tej opcji, możesz go anulować klikając Zwrot w zakładce Moje zakupy, to też będzie anulowanie, czyli odstąpienie od umowy. Nie ma większego znaczenia, co wpiszesz w formularzu zwrotu dokonanego przed dostawą towaru. 

Trzecią opcją jest wysłanie sprzedawcy mailem swojej rezygnacji z zakupu.

Wszystkie trzy sposoby są tak samo ważne. Sprzedawca będzie musiał oddać pieniądze. 

oznacz moderatorów