anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

chcę zgłosić arogandzkie zachowanie sprzedającego w rozmowie telefonicznej

MAMY ROZWIĄZANIE!
SWIDERSKIWOJTEK
#7 Wielbiciel#

chciałem dokonać zakupu wędzarni metalowej nr oferty 11619729571, w trakcie rozmowy tel. ze sprzedawcą tenże okazał sie wyjątkowym arogantem, na zwróconą uwagę, że rączki do otwierania paleniska i wędzarni nie chronią przed poparzeniem odesłał mnie po kupno szynki do marketu mówiąc po co ja u niego chcę dokonać zakupu, nie był koncyliacyjny, to podstawa sprzedającego, krzykliwy w rozmowie itp. Tacy sprzedający winni być relegowani z Allegro. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
kostas11
#21 Demiurg#

@SWIDERSKIWOJTEK nie kupiłeś, nie masz produktu a już wiesz że się poparzysz 😄

A ja bym zabrał dostęp do allegro jakimś 30 % kupującym same problemy, roszczenia, brak czytania ofert itp. 

Jak i z jednej strony tak i z drugiej są zgniłe jabłka, kup gdzie indziej nie widzę żadnego problemu 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

przy zakupie młotka też nie ma ochrony przed WE$RW$E w głowę

oznacz moderatorów
ares_
#14 Krzewiciel#

@SWIDERSKIWOJTEK oczywiście masz jakiś dowód na swoje słowa czy chcesz żeby Allegro ukarało sprzedawcę tylko na podstawie Twojej wiadomości na forum? Skoro nie spodobała Ci się rozmowa ze sprzedawcą to szukasz innego, podobnych ofert na Allegro nie brakuje.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@SWIDERSKIWOJTEK jak byłem mały i poparzyłem palce to babcia kazała złapać się za ucho .....nie pamiętam , ale chyba działało .

Produkt jest taki jaki jest , natomiast do Ciebie należy decyzja zakupowa , a zwracanie uwagi po mojemu wygląda słabo .

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@SWIDERSKIWOJTEK Masz nagranie tej rozmowy? > czy to tylko "urażona duma"? > nikt Ci nie każe u niego kupować > jeżeli to co piszesz jest prawdą, to jak do tej pory nikt (chyba?) nie zgłaszał zastrzeżeń > a jak tam jego oceny > bo skoro ludzie mają się parzyć tzn. że kupują to sami masochiści 🤣 > jak na razie widzę 3 oceny produktu po 5 gwiazdek > i negatywy też dotyczą innych przedmiotów > nie ma nic w nich o krzykliwości i nieuprzejmości sprzedającego

oznacz moderatorów
atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Jakby co to proponuję rękawice spawalnicze chroniące przed ciepłem. Sprawdzą się doskonale!

Ps. Jak widać to co dla jednego jest problemem dla innego może być okazją 😉

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Są rękawice piekarnicze bezpieczne i sądzę ze bardziej do żywności.

oznacz moderatorów
krejzole
#14 Krzewiciel#

Ja bym zastosował rękawice azbestowe używane w hucie. Mój ojciec takich używał i rączki miał jak u niemowlaka.

oznacz moderatorów