anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chcemy uzyskać nr konta do przelewu aby zapłacić za zakupy

Client:114785947
#1 Nowicjusz#
  • Nie mogę zapłacić automatycznie za zakupy ponieważ mam problem z tel i bankiem. A chce zapłacić za zakupy  dlatego potrzebuje nr konta bankowego aby zrobić przelew 
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:114785947 wszystkie dane uzyskasz wybierając ,,przelew tradycyjny ,,

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria Nie całkiem. Opcja "przelew tradycyjny" umożliwia zapłatę za pośrednictwem Allegro, przy użyciu skomplikowanego wieloznakowego kodu. Ta opcja bardzo często prowadzi do pomyłek (szczególnie przy wpłatach w okienku) i długo trwa. Lepiej wpłacić bezpośrednio na konto sprzedawcy

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:114785947 Nie zapłacisz np ; jeśli jest to Alego Lokalne przelewam tradycyjnym, przelew tradycyjny często to kłopoty.Ale tak się płaci przelewem tradycyjnym: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/przelew-bankowy/nie-mam-konta-w-banku-czy-moge-korzystac-z-a...

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@Client:114785947 Sprawdzić, czy numer jest w informacji "o sprzedającym". A jak nie, to napisać maila do sprzedawcy

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@TomBanknoter tak , ale w takim przypadku @Client:114785947 musi się liczyć z większymi kosztami przesyłki 

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @Client:114785947. W tym artykule znajdziesz pomocną instrukcję, dotyczącą płatności za pomocą przelewu tradycyjnego.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów