anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chiński sprzedawca

Client:34560181
#7 Wielbiciel#

Kupiłem rower od chińskiego sprzedawcy na rower mam rok gwarancji a rower się popsuł po miesiącu to rower elektryczny bateria nie działa czy mam prawo żadać nowej bateri skoro pisze że na baterie jest gwarancją 12 miesięcy 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

komis-bell
#21 Demiurg#

Możesz 🙂
Tylko co będzie jeśli sprzedający będzie oczekiwał odesłania roweru w celu rozpatrzenia reklamacji?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:34560181  Teoretycznie tak,  możesz złożyć reklamację.

Klikasz w opcjach zakupu: "Zgłoś problem..."  i tym sposobem otwierasz tzw. dyskusję.

Sprzedający musi się ustosunkować do twojej reklamacji, ma na to 24 godziny.

Problemem jest to że ma on prawo zażądać zwrotu baterii do Chin  i wtedy zaczynają się schody, problemy....

Ale próbuj, może jakiś papier z serwisu o niesprawnej baterii wystarczy ????

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście że masz prawo, odesłanie (jak zażąda ) może nie być opłacalne, zacząłbym od otwarcia dyskusji, tam sprzedający ma 24godz. na odpowiedź i zobaczysz czego chce, może taką reklamację rozpatrzyć na odległość: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Niestety ale prawda jest taka że okazyjne ceny towarów za Wielkim murem to tylko iluzja . Towar najczęściej jest słabej jakości a koszty reklamacji i odsyłania przekraczają wartość zakupionego przedmiotu. Lepiej nieco dołożyć i kupić u nas w kraju . 

oznacz moderatorów