anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zmiana cen po dodaniu do koszyka

fiifka
#2 Obserwator#

dzien dobry,

1. w aplikacji na telefonie znalazlem interesujacy mnie produkt (tablet) w akceptowalnej cenie

2. dodalem do koszyka

3. w koszyku cena przedmiotu automagicznie sie zmienila na duzo wyzsza

 

mam screeny w/w punktow.

czy moge prosic o zrozumiale wyjasnienie tej kwestii?

bo czuje, ze gdybym nie zuwazyl/mial wiecej rzeczy w koszyku to ...no coz... "zrobiony w trąbę" bym sie czyl/byl.

dziekuje

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

komis-bell
#21 Demiurg#

@fiifka Pokaż link do tej oferty i napisz jaka była cena przed i po dodaniu do koszyka.

Ceny potrafią się często zmieniać i nie ma w tym nic dziwnego a samo wrzucenie towaru do koszyka nie powoduje w żaden sposób 'rezerwacji' towaru w widocznej wcześniej cenie.

oznacz moderatorów

fiifka
#2 Obserwator#

korzystam z Allegro juz chwile...

ja nie "rezerwowalem" towaru w koszyku, opisane punkty mialy miejsce od razu po sobie.

czas screenow jest zaszyty w zdjeciach.
https://allegro.pl/oferta/tablet-doogee-t20-10-4-8g-256gb-8300mah-fhd-2k-tab-tuv-dual-4g-niebieski-1...

 - przed dodaniem - 707,12pln (godzina 15:50:15)

- "przedmiot trafil do koszyka" - 707,12pln (godzina 15:50:50)

- koszyk - 1199pln (godzina 15:51:00)

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@fiifka Miałaś po prostu pecha, że trafiłaś na zmianę ceny akurat w tym momencie.
Nie ma tu innej możliwości.
Nikt poza tobą nie widzi co masz w koszyku oraz co do niego dodajesz i nie zmienia cen specjalnie aby Cię 'zrobić w trąbę" 🙂

oznacz moderatorów

fiifka
#2 Obserwator#

nie wykluczam pecha...😔

zmienily sie ceny we wszystkich opcjach kolorystycznych.

chociaz pozostane przy swoim zdaniu, ze to dosc dziwne.🤔😏

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@fiifka samo dodanie do koszyka nie jest wiążące , sprzedawcy często ... wręcz bardzo często zmieniają ceny , zawsze prtzed zatwierdszeniem należy koszyk zweryfkować ,

oznacz moderatorów

fiifka
#2 Obserwator#

miedzy dodaniem do koszyka proba zakupu/weryfikacja koszyka uplynela niecala minuta

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Może wpływ na to ma odświeżanie,  2 różne urządzenia sprzedający zmienił cenę, a pytałaś sprzedającego?🤔

oznacz moderatorów

fiifka
#2 Obserwator#

tak, na razie brak odpowiedzi

oznacz moderatorów