anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomoc w zwrocie

Client:91856157
#7 Wielbiciel#

Jak anulować opłacony zakup ?Nie mogę kliknij anuluj zakup .Kliknęłam zwróc zakup ale nie mam jeszcze tej paczki dopiero wczoraj została zamówiona co ja mam zrobić pomocy  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:91856157 nic nie zrobisz, jak zamówienie jest w realizacji, dokonaj zwrotu, a jak paczka dotrze odeślij 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:91856157 Jak nie została wysłana to sprzedający nie powinien jej wysyłać, powinien zwrócić Ci środki.

oznacz moderatorów

Client:91856157
#7 Wielbiciel#

Pisałam wcześniej posta o zwrocie paczki. Kontaktowałam się ze sklepem w sprawie anulowania przesyłki i niestety nie jest to możliwe bo odebrał ją kurier. Czy serwis allegro może jakoś to z anulować bo ja nie jestem w stanie. Kliknełam zwróć zakup ale paczka jeszcze nie doszła do mnie i nie mam ją zwrócić . Czy jakbym nie odebrała paczki to z automatu by wróciła do sklepu i bym zyskała zwrot pieniędzy ? Jak to wygląda w rzeczywistości bo naprawdę mam pierwszy raz taką sytuację. Po prostu zakupiłam w ciemno i no zależy mi na tym aby zwrócić przesyłkę i odzyskać pieniądze  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:91856157 Jeśli paczka ruszyła już w drogę to przykro mi, ale nikt nie może już anulować tego zamówienia. W tej sytuacji najszybszym rozwiązaniem będzie odbiór tej przesyłki, a następnie zwrot do sprzedającego. W tym artykule znajdziesz informacje krok po kroku jak zgłosić zwrot: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/blog/jak-zwr%C3%B3ci%C4%87-zakup/ba-p/642671 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:91856157  Nic sie nie dzieje "z automatu"  Pieniądze po zwrocie przesyłki zwraca sprzedający ale to ty musisz podjąć decyzje o zwrocie,  musisz podać powód zwrotu itd...

Czy odebrać przesyłkę najlepiej zapytaj sprzedającego są różne opcje, niech sprzedający zdecyduje.

oznacz moderatorów