anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co jeżeli, gdy produkt został anulowany, paczka została wysłana?

Client:120656862
#2 Obserwator#

Dzień dobry, dobry wieczór, zakupiłem paczkę higieniczną, co wiąże, się z tym, że po otwarciu, danej paczki. Nie mogę już dokonać zwrotu. Zamówiłem paczkę, chwile później ją anulowałem, zaakceptowano moje anulowanie, i ustawiono oczekiwany czas odesłania pieniążkow, przez sprzedającego, lecz został produkt wysłany, został on odebrany, i otwarty. Czy Sprzedający, nie wyśle po prostu środków, gdy paczka, nie zostanie odesłana? Czy Wyśle środki, ale będzie trzeba, je ponownie odesłać, na numer konta? Plus gdzie mogę znaleźć nick allegro? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:120656862 skoro anulowałeś, po co odbierałeś a tym bardziej otwierałeś ???

Anulowanie = odstąpienie więc pozamiatane, nie masz co odesłać a kasy też nie dostaniesz bo masz towar 😞

Czasem jest opcja anulowania dostępna puki sprzedawca nie zmieni statusu lub nie doda numeru paczki ale przez opóźnienia w integracjach 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:120656862
#2 Obserwator#

Żona odebrała, i otworzyła... ehh.. To w skrócie, gdy anulowałem paczkę, została odebrana, i otwarta? To Już po kłopocie, po prostu u mnie będzie? Nie muszę odsyłać środków, nie muszę nic wysyłać. Bo dostałem wiadomość, od firmy, do której zadałem pytanie, umieszczam poniżej

Client120656862_0-1711630336453.png

 

oznacz moderatorów

Biale_Stokrotki
#11 Animator#

jeśli zgłaszasz zwrot ale go nie realizujesz w ciagu 14 dni - przepada.

i tyle

pieniądze są do zwrotu dla sprzedawcy ponieważ umowa kupna sprzedaży została przez ciebie potwierdzona odbiorem i rozpakowaniem.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Biale_Stokrotki Naprawdę, jak umowa została zaakceptowana? przecież wcześniej zostala rozwiązana.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:120656862 Nieprawda, ponieważ sprzedający wysłał po anulowaniu, napisz mu żeby sobie teraz odebrał, towar należy do niego(chcesz być dobry to mu odeślij) ma zwrócić Ci środki, nie chce otwórz dyskusję: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:120656862 jeśli opakowanie produktu (nie karton w którym była przesyłka) zostało otwarte, to w takiej sytuacji powinieneś odesłać zwrot jaki otrzymałeś. W dyskusji sprzedający napisał, że podał dane do zwrotu w Centrum wiadomości. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów