anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mam teraz zrobic?

jakeweb
#8 Zapaleniec#

Witam. Szukałem w serwisie ślimaków do akwarium. I znalazłem. W opisie aukcji sprzedający napisał ze: kupując na tej aukcji dostajesz 10 szt ślimaczków. Zamówiłem,zapłaciłem. Ale przeglądając inne aukcje sprzedającego widzę że ma wystawiony zestaw 10 szt ślimaka za 59.90. Więc pisze do niego(już po zakupie) że liczę że zgodnie z opisem aukcji wyśle mi 10 szt. A on na mnie jedzie że nie było tego w opisie. Wchodzę i sprawdzam,opis zmieniony. Więc przedstawiam mu screena aukcji, a on mi mówi że screena jest z aukcji zestawu 10 szt i że oszukuje. 

Założyłem dyskusję na allegro i dalej akcja że nie było o 10 szt mowy itd. W końcu anulował mój zakup. A ja nie chciałem anulowania. Chciałem się dogadać i żeby przyznał się do błędu i jakoś zalagodzil sytuację. A on anulował mi mój zakup i że jestem oszustem. 

Z allegro dostałem radosną informację że pieniążki są w zwrocie.  Ale to nie załatwia sprawy mojej. Co z takim sprzedawca zrobić? 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Vryko
#18 Luminarz#

Wystawić stosowny komentarz. Rzeczowo i bez emocji opisać sytuację. I tyle. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

jakeweb
#8 Zapaleniec#

I gościu do mojego komentu  dopisze to co zawsze że oszust i naciagacz? 

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

No to nie rób nic, skoro chcesz, by mu to uszło na sucho. W czym problem? Swoją drogą - jeśli by użył takich słów, Allegro by to zapewne wycięło. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

jakeweb
#8 Zapaleniec#

No ja to rozumiem. Ale moje pytanie jest takie:  Czy sprzedający ot tak może anulować zamówienie? I czy allegro mając opis całej aukcji z momentu zakupu nie może inaczej interweniować? Wg mnie to nieuczciwe A sprzedający śmieje mi się w twarz...

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Nie może, jest to nieuczciwe, ale realnie nic z tym nie zrobisz. Do sądu pójdziesz? Bo Allegro Ci w niczym nie pomoże. A my, userzy, tym bardziej. Jedyne, co możesz, to wystawić cwaniaczkowi stosowny komentarz, ale do tego, jak widzę, trzeba mieć cojones...

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

jakeweb
#8 Zapaleniec#

Vryko nie bój nic. Komentarz pójdzie tylko muszę to sobie jakoś ustawić bo jak na razie same niecenzuralne słowa chodzą mi po głowie 👿

szkoda że nie ma tak jak w zwykłym sklepie. Jak cena na półce jest za niska to na kasie muszą Ci to sprzedać za błędną cenę bo to ich wina. A tu lipa

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@jakeweb Możesz tylko w komentarzu opisać i rzeczowo to przedstawić Nie licz na Allegro Życzę ci żebyś opanował emocje bo jeśli użyjesz słów niecenzuralnych to usuną komentarz

oznacz moderatorów

N_Milek
#7 Wielbiciel#

Po zakupie otrzymujesz na e-mail link z zapisem aukcji w momencie dokonania zakupu taki zapis aukcji będzie widoczny również pod wystawionym komentarzem. 

 Transakcje na allegro są wiążące. 

Załóż dyskusję i opisz sytuację, niech allegro dołączy do konwersacji i potwierdzi co było zawarte w opisie. 

oznacz moderatorów

jakeweb
#8 Zapaleniec#

Dołączyło i nic nie zrobili. Sprzedający niby anulował zamówienie sam od siebie i tyle

oznacz moderatorów