anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mam zrobić, jeśli pieniądze nie dotarły do Sprzedającego?

Aneta1847
#9 Pomysłodawca#

Zrobilam przelew tradycyjny na poczcie przez PayU i pie iadze nie doszly do sprzedajacego ani tez nie wrocily na konto poczty... Co mam teraz zrobic? Zamowilam mleko dla dziecka za 450zl... jak mam odzyskac te pieniadze?

 

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

@Aneta1847 Taki przelew dochodzi do sprzedawcy po około 3 dniach roboczych. Minął ten czas? Jeśli był jakiś błąd w przelewie, pieniądze nie dotrą do sprzedawcy i nie wrócą na konto poczty. Jaki masz status wpłaty w zakładce Kupione? Jeśli pieniądze wrócą, to do Twojej zakładki Allegro Finanse na Allegro.

Możesz to wyjaśnić na czacie Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f

oznacz moderatorów

Aneta1847
#9 Pomysłodawca#

Nr rachunku wpisalam bezblednie... Wszystko sie zgadza... przelew zrobilam 15 stycznia wiec juz powinny pieniadze dojsc...  chcialam zapytac na czacie ale jest niedostepny... umowilam sie na rozmowe telefoniczna ale czy ktos oddzwoni to nie wiem... obawiam sie ze tych pieniedzy nie odzyskam... juz nigdy nic tutaj nie zamowie...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Próbuj na czacie, jeśli niedostępny odczekaj chwilę, pewnie jest zajęty. Na czacie szybko sprawa zostanie wyjaśniona. 15 stycznia to 3 dni robocze, może wpłata dziś dotrze.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Aneta1847 numer rachunku to jedno ale zmiany w tytule lub błędny tytuł to przelew nie dojdzie, nie martw się kasa nie przepadnie, leży na koncie allegro i nie wiedzą komu ją zaksięgować 🙂 podeślij potwierdzenie odnajdą przelew i przekierują do sprzedawcy 🙂 Trzeba dokładnie przepisać tytuł lub źle go przepisali na poczcie 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Hej @Aneta1847. Mogę prosić Cię o wysłanie potwierdzenia przelewu na adres: spolecznosc@allegro.pl? Postaram się Ci pomóc.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Aneta1847
#9 Pomysłodawca#

Wysłałam załacznik na wskazany adres poczty

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Aneta1847dziękuję Ci za przesłanie wiadomości. Widzę, że w międzyczasie skontaktowałaś się z nami mailowo i Twoja sprawa jest w trakcie wyjaśniania. Utrzymanie ciągłości korespondencji przyspieszy ten proces. Mam nadzieję, że wszystko zakończy się pomyślnie. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów