anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mam zrobić jeśli przesyłki od dwóch sprzedających trafią do mulitiskrytki?

rezurekcja
#8 Zapaleniec#

Cześć,

zamowilam kilka rzeczy w jednym ze sklepów. Po uplywie dwoch dni roboczych piszę do sprzedawcy kiedy paczka zostanie nadana - dostalam automatyczna odpowiedz, ze odpowoedza jak najszybciej to mozliwe. W międzyczasie pisalam z innym sprzedawca i zagwarantowal mi wysylke juz dzis. Kliknelam wiec zwrot u pierwszego Sprzedawcy i wyslalam maila z prosba by nie wysylali paczki-znow oczywiscie odpowiedzial automat. Po uplywie godziny widze ze nadal paczkę i odpisal ze juz za pozno bo zostala ona wyslalana ( po sprawdzeniu statusu zostala ona przyjeta w oddziale w dopiero po kilku godzinach…).

i teraz mam problem bo jada do mnie dwa te same zamowienia od dwoch Allegrowiczow, kilka razy juz zamawialam u dwoch sprzedawcow i paczki trafialy do multiskrytek. 
co w przypadku gdy jutro dwie paczki trafi do takiej multiskrytki? zwrot kliknelam z wysylka wlasna, bo liczylam na wieksze zainteresowanie sprawa Sprzedawcy. 
nie chce przyjmowac tej jednej paczki

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

@rezurekcja No tak, ale jeszcze nie wiesz czy trafią razem do jednej skrytki, jak odbierzesz a masz Smarta to napiszesz do Allegro i pomogą Ci zmienić metodę zwrotu.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@rezurekcja Nawet jeśli dostaniesz dwie przesyłki do jednej skrytki to dane nadawcy (sprzedającego) znajdziesz na etykiecie, więc będziesz mogła zidentyfikować, która przesyłka pochodzi od którego. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

Przyjęcie w oddziale nie jest równoznaczne z nadaniem paczki, zwłaszcza w Inpost. U nas kurier odbiera paczki pomiędzy 13:00 a 13:30 a w systemie pojawiają się jako nadane po godzinie 18:00 jak zostaną przyjęte w oddziale.

oznacz moderatorów