anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka trafiła do złego paczkomatu mimo zmiany i wybrania właściwego

rewers912
#1 Nowicjusz#

Nie odebrałem paczki upłyną termin nie odbiorę paczki została umieszczona w złym paczkmacie.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

A nie dostałeś powiadomienia od przewoźnika np: jest w innym z powodu braku miejsca ale jak nie odbierzesz w  wyznaczonym terminie wróci do właściwego paczkomatu? Pytaj sprzedającego to on wysyła i odpowiada do czasu dostarczenia przesyłki.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Tak się dzieje jak kurier ma na pace więcej paczek niż jest miejsca w paczkomacie i są przekierowywane na inny pobliski ale o tym powinieneś zostać powiadomiony. Skontaktuj się na infolinii In postu w sprawie swojej paczki . 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@rewers912 Jakiej pomocy od nas oczekujesz? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

@LEW433nom chyba nie do końca, skoro sprzedawca wysłał do prawidłowego paczkomatu, a Inpost umieścił w innym to jest wina Inpostu, a nie sprzedawcy. Swoją drogą miałam taką sytuację, ze moja paczka została umieszczona w innym paczkomacie ze względu na przepełnienie paczkomatu docelowego i jak jej nie odbiorę w 2 dni to zostanie przekierowana do paczkomatu który wybrałam, a nie zwrócona do nadawcy. Przesyłkę odebrałam, więc nie wiem, czy jak bym nie odebrała to czy została by przekierowana, czy zwrócona, u mnie paczkomat "zastępczy" był 100 metrów dalej więc nie było problemu.

oznacz moderatorów

czeni-c1
#10 Popularyzator#

Dla zdrowia przeszedłeś się 100 metrów dalej 🙂

oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

Nie do końca. Podjechałam samochodem 😛

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Do końca nie obwiniam sprzedającego za jakąś pomyłkę itd. napisałem ze on odpowiada za przesyłkę do chwili odbioru, może składać reklamację.😁

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Tak ale w tym przypadku to reklamować można samemu w In Poście .Sprzedawca nie ponosi winy za zmianę paczkomatu tylko firma kurierska ,która informuje gdzie szukać paczki.

oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

Można, ale nie zmienia to faktu, że przesyłka wróci do nadawcy, klient będzie się domagał ponownego wysłania do prawidłowego paczkomatu i co wtedy?

Jak znam życie Allegro stanie po stronie kupującego z pominięciem Inpostu i wszystkich spraw opisanych powyżej.

oznacz moderatorów