anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mam zrobić jeśli przesyłki od dwóch sprzedających trafią do mulitiskrytki?

rezurekcja
#7 Wielbiciel#

Cześć,

zamowilam kilka rzeczy w jednym ze sklepów. Po uplywie dwoch dni roboczych piszę do sprzedawcy kiedy paczka zostanie nadana - dostalam automatyczna odpowiedz, ze odpowoedza jak najszybciej to mozliwe. W międzyczasie pisalam z innym sprzedawca i zagwarantowal mi wysylke juz dzis. Kliknelam wiec zwrot u pierwszego Sprzedawcy i wyslalam maila z prosba by nie wysylali paczki-znow oczywiscie odpowiedzial automat. Po uplywie godziny widze ze nadal paczkę i odpisal ze juz za pozno bo zostala ona wyslalana ( po sprawdzeniu statusu zostala ona przyjeta w oddziale w dopiero po kilku godzinach…).

i teraz mam problem bo jada do mnie dwa te same zamowienia od dwoch Allegrowiczow, kilka razy juz zamawialam u dwoch sprzedawcow i paczki trafialy do multiskrytek. 
co w przypadku gdy jutro dwie paczki trafi do takiej multiskrytki? zwrot kliknelam z wysylka wlasna, bo liczylam na wieksze zainteresowanie sprawa Sprzedawcy. 
nie chce przyjmowac tej jednej paczki

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

@rezurekcja No tak, ale jeszcze nie wiesz czy trafią razem do jednej skrytki, jak odbierzesz a masz Smarta to napiszesz do Allegro i pomogą Ci zmienić metodę zwrotu.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@rezurekcja Nawet jeśli dostaniesz dwie przesyłki do jednej skrytki to dane nadawcy (sprzedającego) znajdziesz na etykiecie, więc będziesz mogła zidentyfikować, która przesyłka pochodzi od którego. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

Przyjęcie w oddziale nie jest równoznaczne z nadaniem paczki, zwłaszcza w Inpost. U nas kurier odbiera paczki pomiędzy 13:00 a 13:30 a w systemie pojawiają się jako nadane po godzinie 18:00 jak zostaną przyjęte w oddziale.

oznacz moderatorów