anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mam zrobić kiedy mi prywatna osoba nie wysłała mi do tej pory przesyłki piszę oczekuję na nadanie

Client:104962566
#1 Nowicjusz#

Nazywam się [edycja] Jan Mam 27 lat i mnie oszukano czekam a żeby ktoś z Allegro zrobił porządek ze sprzedającym ponieważ kupiłem za 193 zł platformę wibracyjną a cały czas teraz czeka tylko na nadanie paczka już dawno powinna być wysłana w dniu kiedy zamówienie zostało złożone a do tej pory paczka nie dotarła nawet do mnie więc bardzo bym prosił aby Allegro mi przysłało samo paczkę którą zamówiłem albo inną paczkę z platformą wibracyjną typu tego samego za 139 zł albo proszę ukarać sprzedającego ponieważ w błąd mi wprowadził i proszę go ukarać w wysokości 450 zł bo tak nie może być kalia powinien ponieść za błąd wprowadzanie w błąd Nie było żadnej informacji że produktu nie ma na stanie do tej pory nie odpowiada na moje maile na moje sms-y sprzedający więc prosiłbym o interwencję

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:104962566 allegro nie jest stroną umowy 😞 rozpocznij dyskusję będzie małe wsparcie pracownika jak poprosisz 😄 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:104962566 Allegro Ci to sprzedało? daj link do oferty? zakup jest przez Allegro? Jeżeli masz zakup to otwórz dyskusję ze sprzedającym i tam masz pomoc Allegro i tam możesz odzyska towar albo środki, zakup na zwykłym:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa zakup na Allegro Lokalne:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104962566 rozumiem, że chodzi o zamówienie z Allegro Lokalnie? Sprzedający ma 7 dni na nadanie przesyłki, a złożyłeś i opłaciłeś zamówienie przedwczoraj. Ten czas jeszcze nie minął, w tej sytuacji muszę poprosić Cię jeszcze o cierpliwość.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

g_rajnert
#12 Orędownik#

Kiedy był zakup? I kiedy sprzedawca ma wysłać?

oznacz moderatorów