anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mam zrobić kiedy wystawiłam ocenę sprzedawcy, że go nie polecam a on mi wypisuje groźby

xarysa
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie

Potrzebuje pomocy w kwestii co zrobić z faktem, że wystawiłam ocenę sprzedawcy, że go nie polecam wpisując prawdę a on mi piszę odgrażając się, że komentarz z ich karty zniknie a ja już nigdy nie będę mogła już nigdy robić swobodnie zakupów. Uważam, że to cios poniżej pasa. To juz nie można przedstawić swoich odczuć. Poniżej zamieszczam print screena z wypowiedzią Pani sprzedawcy.

xarysa_0-1597061820864.png

Pozdrawiam

Monika

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mdrogeria
#21 Demiurg#

Jeśli Twojaq ocena jest zgodna z prawdą , nie masz powodów do obaw .wink

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xarysa
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję za pomoc. Napisałam do nich bo jestem rozczarowana i zaszokowana taką postawą sprzedawcy. Napisałam prawdę nic więcej oceniając sprzedawcę.

oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

Sprzedawca może Cię co najwyżej wpisać na swoją "czarną listę" co oznacza że nie będziesz mogła u niego (tylko i wyłącznie u niego) nic więcej kupić. Żadna to strata, a nawet przysługa, bo nie musisz potem pamiętać by takiego chama unikać przy zakupach. 
I to w zasadzie wszystko. Wprawdzie teoretycznie mógłby Cię pozwać do sądu, ale prawdopodobieństwo że to zrobi jest niemal zerowe bo szanse że wygra są nikłe, a koszty i tak by poniósł. Więc w praktyce może Ci co najwyżej palcem pogrozić. Zgłoś go do Allegro: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=ad72cbbb-fdaf-464c-8e73-b594ab339c50&subjectId=739f3471-a...

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@glenmoranghie No nie wiem, niektórzy robią zdjęcia mieszkania i anonsują się z wizytą https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/problem-ze-sprzedawc%C4%85/td-p/62038

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

Opisane pod powyższym linkiem zachowania sprzedawcy podpadają pod stalking i groźby karalne. Należy takie rzeczy zgłaszać na policję.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@glenmoranghie To zgłosić i już.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@xarysa Jeżeli napisałaś prawdę w opinii i nie obraziłaś go ,nie masz czego się bać.Takich wypowiedzi jest tu wiele.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Nie bronię sprzedawcy jeśli zasłużył to kara musi być ale dobrze jest zanim się zacznie wystawiać krzywdzącą opinie przedstawić mu swoje uwagi dotyczące produktu ,często to skutkuje ugodą i nie potrzeba prowadzić takiej wojny słownej.

oznacz moderatorów