anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co się dzieje z monetami przy nie udanej próbie przelewu?

MAMY ROZWIĄZANIE!
cukaw
#7 Wielbiciel#

W dniu 31.07.22  o 21:19 dokonałem zakupu dwu rzecz od jednego sprzedającego Domitech_pl. Numery aukcji to 7197317040  ; 9467162233 na kwotę 537.90. Wykorzystałem kupon rabatowy na kwotę 50 zł więc powininem zapłacić 497,90. Niestety pierwsza próba płatności niepowiodła się. Za drugim razem płatnośc się udała ale już nie uwzględniała rabatu, a monety z mojego konta znikły. Proszę o wyjaśnienie

Drugi problem dotyczy zakupu od Konar2011 w dniu 31.07.22 nr aukcji 11421605601. Sprzedający wycofał się transakcji za moją aprobatą i zwrócił pieniądze. Jednak z mojego konta znikła jedna gratisowa dostawa. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@cukaw Cześć. Kupon, który próbowałeś użyć przy zakupie numer 45dee3d0-1104-11ed-9e8d-2b7a715b0183 odnawia się na koncie po 24 godzinach. Powinieneś móc go już ponownie wykorzystać. 

Jeśli chodzi o drugi problem - domyślam się, że masz na myśli Smart na Start. Po anulowanym zamówieniu darmowe dostawy nie wracają na konto. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
cukaw
#7 Wielbiciel#

 Cześć. Dzięki za odpowiedź. No niestety, po kuponie nie ma najmniejszego śladu, a mija 5 doba. Jakiś pomysł? 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@cukaw Skonsultuję tę sytuację i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@cukaw Kupon jest aktywny na Twoim koncie do 14.08. Znajdziesz go w zakładce "Twoje monety i kupony" https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/monety, a także przy finalizacji zamówienia w sekcji "Twoje zniżki". Sprawdź to proszę ponownie. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
cukaw
#7 Wielbiciel#

Wszystko jasne, kupon się znalazł ale moim zdaniem powinien być bardziej widoczny, jako niewykorzystany. Wielkie dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@cukaw Kupon wróci tu:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/monety  Smart na start po anulowaniu zamówienia nie wraca, niestety.

oznacz moderatorów