anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co się stało, że zniknęły oferty raty ZERO- Zakupy Od Nowa?

MAMY ROZWIĄZANIE!
RobiH5N1
#9 Pomysłodawca#

Od jakiegoś czasu zniknęły oferty zakupów RATY Od Nowa.czy wiadomo co się stało.? Wiem, że zmieniły się zasady - teraz zakup od 500 PLN. Ale mimo tego przy podsumowaniu zakupów i tak nie można zrobić zakupów w tym programie. Allegro przekierowuje na stronę banku i proponuje złożenie nowego wniosku kredytowego na dany produkt. Dzwoniłem do NBP Paribas - mówią, że program istnieje nadal. Zadawałem pytania bezpośrednio do Allegro, ale oni nie potrafią mi odpowiedzieć na w/w pytanie. 

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33
migdalek2
#8 Zapaleniec#

Ale to tylko rowery, A gdzie reszta innych rzeczy akcesoria motocyklowe itp

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@RobiH5N1 w interesującej Cię ofercie (przesłanej naszemu doradcy) sprzedający nie udostępnił tych rat, dlatego masz możliwość złożenia nowego wniosku na raty PayU, a nie limit odnawialny od.nowa. Dobrym sposobem jest filtrowanie ofert przez zaznaczenie "rat zero" tak jak na poniższym zrzucie i tak jak zrobił to @xyz96, wówczas w wyszukanych ofertach będą dostępne raty w ramach limitu odnawialnego od.nowa. Sprawdziłam, że konkretnie tej oferty nie ma z możliwością takiego zakupu, ale rozważ proszę skorzystanie z Allegro Pay, tutaj znajdzesz opis tej usługi i będziesz mógł przejść do aktywacji.  

la_nika_0-1621356869429.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
RobiH5N1
#9 Pomysłodawca#

Pierwsza odpowiedź która mnie satysfakcjonuje.Przed zakupami filtruję opcję zakupów RATY ZERO. Zauważyłem, że tych ofert jest bardzo mało. A interesujących mnie ofert w formie zakupu raty od. Nowa, nie ma wcale - wcześniej było ich bardzo dużo. Czy zakupy w systemie Pay są obciążone jakimiś dodatkowymi kosztami? 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@RobiH5N1 miło mi to czytać 🙂 
Nie, korzystanie z Allegro Pay jest bezpłatne, spłaty możesz dokonać albo jednorazowo w ciągu 30 dni od zakupu, albo (ponieważ korzystasz ze Smart!) rozłożyć to na trzy spłaty w ciągu trzech miesięcy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
petersien
#7 Wielbiciel#

Witam;

 

Ok, ja zakupilem towar  płacac z allegro pay i chciałem rozłozyc na 3 raty 0% - niestety sa tylko opcje płatne. Czesto korzystałem z allegro pay i teraz jest tak po raz pierwszy. to tez kwestia dostawców?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@petersien Jeśli masz aktywną usługę Allegro Smart!, obecnie możesz podzielić koszt na 2 nieoprocentowane spłaty. Jest to opcja dostępna jedynie podczas zakupu. Jeśli wybierzesz wtedy spłatę w ciągu 30 dni, a później będziesz chciał zmienić tę opcję, będziesz mieć możliwość podzielenia kosztów jedynie na oprocentowane spłaty.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
petersien
#7 Wielbiciel#

ok, czyli to jest zmiana - przedtem można było wybrać 30 dni (ze smart) i póżniej rozłożyć na 2 lub 3 raty 0%? tak chyba pamiętam -  zmiana niekorzystna?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@petersien Zmiany wprowadziliśmy 14 marca. Tutaj znajdziesz szczegóły.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@RobiH5N1 Tu masz podane warunki zakupu na raty; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/informacje-ogolne/kiedy-nie-moge-skorzystac-z-rat-nl5Z889bKC...

Tu masz warunki jakie musi spełnić sprzedawca, aby oferować towar na raty zero;

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-i-edycja-oferty/czy-moge-sprzedawac-na-raty-B...

Nie każda oferta jest dostępna w ratach zero, a jeśli już jest, to są tam zazwyczaj raty Od.nowa, chyba że:

sprzedający prowadzi działalność poza Europejskim Obszarem Gospodarczym (dotyczy Rat Od.nowa)

Po wyrywkowym sprawdzeniu jednej z ofert King tony z opcją rat zero, mam tam raty Od.nowa.

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@RobiH5N1 zrobiłam trochę porządku w tym wątku, ponieważ powstał chaos, natomiast chętnie pomogę wyjaśnić dlaczego nie ma rat od.nowa/wniosek jest procesowany "od nowa" ofercie przesłanej przez xyz96. Czy w formularzu dostawy i płatności widzisz to tak jak ja:

la_nika_0-1621429099012.png

Czyli czy pojawia się w ogóle opcja rat od.nowa? 
Jeżeli tak, to przenosi Cię na stronę formularza składania wniosku, ponieważ Twój dostępny limit jest niższy, niż cena w ofercie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
RobiH5N1
#9 Pomysłodawca#

W kółko te same odpowiedzi..... Przed chwilą sprawdziłem ofert king tony raty ZERO w tej chwili są 2- słownie dwie oferty. Na 17500 ofert 2 oferty-to jakaś kpina.... Wcześniej ofert z narzędziami (a takie oferty mnie interesują) było w programie raty od. Nowa bardzo dużo a teraz z moim limitem 2100 PLN nie ma ich wcale. Czy tak trudno napisać, że rezygnujecie z rat od. Nowa???? Ale pewnie zaraz otrzymam informacje zwrotną, że ofert w tym programie jest bardzo dużo...... I tak od 2 dni. Jeżeli jest inaczej proszę o przesłanie ofert np. King tony. Hazet. Gedore..... Ogólnie odnoszę wrażenie, że nie potraficie czytać ze zrozumieniem. 

oznacz moderatorów
kruczek555
#7 Wielbiciel#

Zgadzam się że usunięto praktycznie wszystkie oferty z możliwością użycia przyznanego limitu z Paribasa. Szkoda

oznacz moderatorów
WestBul
#7 Wielbiciel#

Witam, mam sposób na wyszukiwanie takich ofert  które są po niżej 500zł gdyż wtedy nie jest widoczne czy dany produkt jest w Ratach zero , szukam produktu który mnie interesuje i praktycznie każdy produkt który jest w ofertach promowanych( zazwyczaj pierwsze 2 - 3 strony w danej kategorii to oferty promowane)  jest dostępny w zakupach od nowa ważne by w koszyku były produkty co najmniej za 500 zł  

oznacz moderatorów
Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

Pragnę zaznaczyć iż od nowego roku mamy przewalone : ) ) 0% już nie istnieje..

moje pytanie do BNPmoje pytanie do BNPodpowiedź z BNPodpowiedź z BNP

oznacz moderatorów