anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co to jest allegro smart?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Wojtek__W
#8 Zapaleniec#

Po zakupie wyświetlił mi się taki komunikat: Kupiłeś przedmiot od jednego sprzedającego oraz Allegro Smart

 

...tylko ze ja nie kupiłem żadnego allegro smart, co to za cholerstwo? Przy wyborze sposobu wysyłki było: wysyłka  0zł za darmo dla wszystkich przez miesiąc ...czy wpakowałem się w jakieś opłaty po tym "darmowym" miesiącu?

 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
White_Dove_
#12 Orędownik#

Żadne kłopoty. Od jakiegoś czasu allegro wprowadziło opcję darmowego smart. Polega to na tym ze robiąc zakupy za min. 40zł masz darmową dostawę inPost, natomiast za 100zł możliwość dostawy kurierem, pod warunkiem że płacimy "z góry". Pomimo to  należy czytać opcje dostawy

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@White_Dove_  poprawka nie tylko darmowa dostawa inpost, ale również allegro polecony, i odbiory z punktów orlen, poczta, żabka, ruch. Tych opcji wysyłki jest trochę więcej niż tylko paczkomat.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Wojtek__W  Tych opcji SMART jest więcej i nie każda sprzedaż jest Smart i każdy zakup za 100 zl jest Smart kurier Wszystko zależy jak sprzedawca ma ustalone limity Trzeba czytać Ogólnie jest to darmowa dostawa dla wybranych artykułów

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Nie, jeśli aktywowałeś darmowy Smart, to masz darmowy Smart. Po zakończeniu promocji niczego nie musisz płacić, nic Ci nie zostanie naliczone z tego powodu.

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Wojtek__W liczę, że wszystko zostało klarownie wyjaśnione 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
Wojtek__W
#8 Zapaleniec#

tak dzięki

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Wojtek__W super, udanej majówki! 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
Wojtek__W
#8 Zapaleniec#

Wzajemnie ...powiedz to cloud ma drugą cześć i ukryte znaczenie ? 😉 ...fajne klimaty

oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#

@cloudcloud To się teraz tłumacz z ukrytych znaczeń nicka - bo już druga osoba o to pyta 😛

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
Wojtek__W
#8 Zapaleniec#

...czekamy 🙂

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

nie doczekacie się 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
Wojtek__W
#8 Zapaleniec#

.... aauuuu, jaka szkoda

oznacz moderatorów