anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co to jest, do licha - dostałam dziwne powiadomienie od sprzedającego!!!

MAMY ROZWIĄZANIE!
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

Kupiłam dzisiaj, wybrałam sposób zapłaty, zapłaciłam i zapomniałam. Wchodzę teraz na konto, a tam wiadomość, no to sprawdzam. Zgłupiałam. Nie wiem co to, nie wiem od kogo i nie wiem po co. Oświećcie mnie.0001.JPG

Ula

Ula
oznacz moderatorów
40 ODPOWIEDZI 40
xyz96
#21 Demiurg#

Wygląda tak, jakby sprzedawca zgłosił Cię do Allegro i powiadomił o tym zgłoszeniu Ciebie przez Centrum wiadomości. Może nie zapłaciłaś?

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 No, jak nie, jak zapłaciłam. Nawet mam maila "Sprzedający otrzymał twoja wpłatę". Dzisiaj to kupiłam.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 No więc mimo zapłaty wysłał zgłoszenie i powiadomił Cię o tym. Pomylił się 🙂

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96  Pewnie tak 🙂 Ciamajda jakaś 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@WREDZIA-W1 faktycznie mi też to wygląda na błąd sprzedawcy. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. W razie kłopotów zgłaszaj się do nas 🙂

Dobrej niedzieli!

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@cloudcloud Dzięki, Iskierko 🙂 Poradzę sobie sama 🙂 Na razie żadnych problemów nie ma.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
Client:77795156
#9 Pomysłodawca#

Widac nik jak i ty to rzeczywiscie to samo. Zawsze jestes taka zaczepna i straszysz wszystkich sądami? Obym ja cie nie pozwala za te twoje hasla, oszczerstwa i grozby! Glupie porady zostaw sobie dla tych podobnych sobie  ja mam za wysoka wiedze na twoj poziom. I sie juz nie udzielaj jak masz pisac glupoty! 

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:77795156 jeśli chcesz komuś odpowiedzieć to wpisujesz @ i rozwija ci sie lista z osobami które biorą udział w dyskusji. Klikasz i wtedy wiadomo do kogo piszesz.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Client:77795156
#9 Pomysłodawca#

@pinsplashWciskam odpowiedz pod dana wiadomoscia do ktorej odpowiadam bo tak system sugeruje, ze odpowiadam tej danej osobie,niestety okazuje sie ze nie. to juz problem allegro nie moj, lista faktycznie po chwili sie rozwija jak uzyje @ i jest to jakby oczywiste tylko dla tych co siedza tu juz dluzej. Ja widzac opcje odpowiedz pod dana wiadomoscia nie spodziewalam sie ze jeszcze mam wciskac @ i zaznaczac, szukac komu odp. Projektant tego dzialu tu niestety zle spelnil zadanie dla nowych osob zapewne odpowiedz pod dana wiadomoscia starcza okazuje sie ze nie. 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:77795156 Coraz bardziej jestem przekonany o tym, że słusznie trafiasz na CL u sprzedawców🤣

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:77795156, taka prośba, nie podburzaj ludzi tutaj, okej? 🙂

a pozatym.. do kogo to było skierowane? do @cloudcloud 🦎? chyba niee 😮

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:77795156  @Client:77795156 Spadłam z krzesła!!!

WREDZIA-W1_0-1595188605219.png

 

WREDZIA-W1_1-1595188605219.png

 

WREDZIA-W1_2-1595188605220.png

 

 

 

Twoją wiedzę widać po poziomie twojego pisania. A możesz jaśniej? Jakie oszczerstwa i groźby? Nie pomyliły ci się aby wątki?  Do mnie to chciałaś napisać? Jeśli tak, to zapytam: co bierzesz?  

Ula

Ula
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

<pomaga cioci wstać i podaje poduchę, by już nie spadała> 😊

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@WREDZIA-W1 to podsumowanie twojej wypowiedzi w innym wątku założonym przez tą elokwentną osobę. Moderatorzy zamknęli jej już 2 wątki, teraz kursuje po całym Gadane, wyszukuje użytkowników, którzy brali udział w tamtych dyskusjach i w ten sposób wyraża swoją wdzięczność za okazaną pomoc😉

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Aaaaa, teraz rozumiem 😀

Ula

Ula
oznacz moderatorów
Client:77795156
#9 Pomysłodawca#

@konto zamkniętejaką pomoc?! Jedyne co dostalam to glupie teksty i to ze mam 2konta , straszenie sadami i inne chamskie teksty. Jedynie 1 czy 2 osoby potwierdzily podobne zachowania u sprzedawcow co jest dowodem ze nie jestem winna bo oni tez mieli podobne sytuacje i zrozumialy przekaz, reszta poprostu sie udziela bez potrzeby i spamuje bezsensem mnie obrazajac. Myslisz ze bede taka poblazliwa Na to co ktos mi pisze? Chcialam przestrzec przed sprzedawca ktory postepuje zle wobec klienta i mam co do tego 100%pewnosci i racji. Taki ambaras co tu czytam jest naprawde slaby z toba wlacznie. Nie odpisuj nawet bo spamujesz tylko glupotami i zarzutami z kosmosu! 

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:77795156, nie prowokuj użytkowników AG. Jak chcesz się wyżalić, załóż własny temat a nie ciągniesz coś co zostało już zamknięte.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 "Jeśli tak, to zapytam: co bierzesz?"

Skup się: poszło o mydło, na końcówce terminu ważności, które w takim przypadku traci na wadze, bo - jak zakładam - wysycha, a gdy wysycha, to sypie się z niego pył. Teraz połącz kres... eee, tzn. kropki😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Knowhere  laughing laughing laughing (ale paskudne emotki!!!)

Ula

Ula
oznacz moderatorów