anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co to jest, do licha - dostałam dziwne powiadomienie od sprzedającego!!!

MAMY ROZWIĄZANIE!
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

Kupiłam dzisiaj, wybrałam sposób zapłaty, zapłaciłam i zapomniałam. Wchodzę teraz na konto, a tam wiadomość, no to sprawdzam. Zgłupiałam. Nie wiem co to, nie wiem od kogo i nie wiem po co. Oświećcie mnie.0001.JPG

Ula

Ula
oznacz moderatorów
40 ODPOWIEDZI 40
Knowhere
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 No, emotki rodem z czasów pierwszych wersji gg😂 Można to obejść edycją posta😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Janirka
#12 Orędownik#

@WREDZIA-W1 Jak to co bierze? Mydło!

_______
Kamila
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Janirka mydła chyba zabrakło, dlatego ta agresja

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Twierdzisz, że to pierwsze objawy odstawienia?🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere niewykluczone, ale na plus trzeba zapisać, że szukała dobrego, markowego towaru.🤩

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Janirka I od tego ma taki odlot???

Ula

Ula
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:77795156

Tutaj jest w miarę spokojnie. Ciesz się, że nie trafiłaś kiedyś na zlikwidowane Cafe Pomoc na Allegro. Tam dopiero była jazda i grillowanie kupujących, którzy zgłaszali się z problemem. Tacy byli zazwyczaj napadani przez TWA (Towarzystwo Wzajemnej Adoracji), czyli grupę sprzedawców trzymających tam władzę.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, myślę, że przecież to nadal ci sami ludzie są, ja tam nie wiem, nie byłem na CA, ale musieli być moderatorzy, admini, więc nie wierzę, że można było jechać jechali po wszystkich kupujących.

W sumie tutaj jest odwrotnie, tu są tacy, co wytykają tylko błędy sprzedającym nie wiedząc, że nie zawsze mają rację.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Sprawdź, czy ofertę nr 9404103185 masz w kupionych, to może coś się rozjaśni😛

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Knowhere Mam. Proces zakupu przebiegł pomyślnie 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Wysłanie maila do kupującego na szyfrowany mail nie tworzy przypadkiem nowego wątku w centrum wiadomości?

Chyba źle skonfigurowali swój autoresponder 😉

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@DarkStoorM Tak, tworzy wątek w Centrum. Po co jednak takie wysyłał?

Ula

Ula
oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

No to w takim razie mają autoresponder i wysłali zwrotkę na Twój mail z automatu

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@DarkStoorM Tyle, że taka zwrotka powinna brzmieć: "Dziękujemy za zakupy........."

Ula

Ula
oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

"Kupujący [x] wybrał sposób dostawy" to powiadomienie, które on otrzymał na swojego maila, ich automat wysyła odpowiedź na to, allegro przypisuje adres kupującego jako adresat tej wiadomości. Pewnie nie chce im się odpowiadać ręcznie i z automatu wysyłają wiadomości, że odpowiedzą kiedy tylko mogą.

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@DarkStoorM  Zapewne tak było. Uznaję to za rozwiązanie i kończę temat. Wysłałam im wiadomość, żeby se dobrze ustawili autorespondera 🙂                            Miłego weekendu wszystkim 🙂 Dzięki 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

aż się ciocia rozjechała 😄

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@konto zamknięte No, aż 🙂 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów
cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

@WREDZIA-W1   Witaj przewredna wredoto. Jak widzę klawiaturę nadal posypujesz **piiip**m żeby się ostrzej pisało.  Nie czytałem Cię od czasu zlikwidowania kafejki na Allegro. To już chyba z 10 lat.

Pozdrówka od dawniejszego elektrotech.

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@cztery_bez_atu     A, witaj Stary Padalcu 🙂 Miło Cię widzieć 🙂 Coraz młodsi jesteśmy  🙂 Trochę mi cierpliwości przybyło 🙂 Trzymaj się!

Ula

Ula
oznacz moderatorów