anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co to oznacza: Opłać Allegro Smart! w cenie 10,99 zł i ciesz się darmową dostawą przez kolejny rok.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Sayrus
#7 Wielbiciel#

Co rozumiecie pod postacią tego zdania które ostatnio wyświetla w się z powodu wycofywania Allegro family i współdzielenia Allegro Smart : "Wkrótce mija termin płatności za Allegro Smart!. Opłać Allegro Smart! w cenie  10,99 zł i ciesz się darmową dostawą przez kolejny rok". Jednak gdy dodaję do koszyka to wyświetla się jako " Pakiet smart : 1 miesiąc ". Czy to wprowadzanie w błąd klienta czy coś źle myślę ? 1.png

 

2.jpg

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
LEW433
#21 Demiurg#

Ta cena to m-c a nie rok.

oznacz moderatorów
Sayrus
#7 Wielbiciel#

Rozumiem ale czemu napisali "ciesz się darmową dostawą przez kolejny rok" co oznacza rok a nie miesiąc

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak, ale masz wybór albo m-c albo rok.

oznacz moderatorów
Sayrus
#7 Wielbiciel#

Ale tak na prawdę Allegro Smart w cenie 10.99 jest na miesiąc, a jest napisane że opłacając 10,99 mamy przedłużony smart o rok, nie widzisz nieścisłości? Powinno pisać 39,90 a nie 10,99

oznacz moderatorów
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Tak widać, ale na Allegro jest dużo pomyłek.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Sayrus Czy ten komunikat pojawia się na etapie płatności w koszyku? Będę wdzięczna jeśli prześlesz mi zrzut całego swojego ekranu, żebyśmy mogli dokładnie go sprawdzić. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Sayrus
#7 Wielbiciel#

Już naprawiliście widzę więc temat zamknięty3.jpg

oznacz moderatorów
Grendel66
#9 Pomysłodawca#

U mnie nadal wyświetla tak, jak na Twoim pierwszym zrzucie. Natomiast na drugim masz "dopłać 1,00 zł" bo opcja SMART jest odznaczona, więc i tak do zapłaty za przesyłkę będzie 10.99 zł, choć opis już mówi o miesiącu, a u mnie ciągle o roku.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Grendel66 podobnie jak wyżej, będę wdzięczna o cały zrzut Twojego ekranu (wraz z widoczną datą i godziną) tak abyśmy mogli wyjaśnić tę sytuację. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Grendel66
#9 Pomysłodawca#

Cześć.
Nie zaglądałem tu od dłuższego czasu, stąd brak odpowiedzi, ale sytuacja już się unormowała.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Sayrus kupuj i się nie zastanawiaj, najwyżej zareklamujesz mając takie zdjęcie nawet jak to błąd dadzą Ci na rok 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów