anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co w przypadku kiedy nie moge odebrac paczki z paczkomatu ?

Client:46141615
#7 Wielbiciel#

Paczka miała do mnie przyjechać np w środę. Dojechała po czasie teraz nie mam możliwości jej odebrania. Zwrócić nie mogę bo nie mam jak jej odebrać. Czy zostaną zwrócone środki jeśli nie odbiorę paczki ? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mwmonety
#21 Demiurg#

O tym kiedy paczka jest do odbioru dostajesz powiadomienie i masz na to 48 h potem przesyłka wraca do nadawcy . Możesz po ocenie opłacić drugi koszt nadania to sprzedawca ci wyśle ponownie lub samemu od niego odebrać np. Podsyłając kuriera 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz wejść w zakładkę "Moje zakupy" i kliknąć zwrot bo inaczej sprzedajacy nie wie ze odstępujesz od umowy zakupu, przesyłka wróci do sprzedającego a on Ci wówczas zwróci środki. oczywiście nie będzie z tego zadowolony.

oznacz moderatorów

Client:46141615
#7 Wielbiciel#

Pisałam czy można przekierować na inny adres czyt. miejscowosc lub wstrzymać wysyłkę dostałam odp że nie. Sytuacja losowa musiałam akurat wyjechać i nie mam możliwości odbioru paczki. Czyli nie odbiorę ale zaznaczyć że zwracam i środki zostaną mi zwrócone?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:46141615 w przypadku przesyłek InPost można odpłatnie (za 7.99 zł) przedłużyć czas na odbiór o dodatkowe 24h, tutaj więcej informacji na ten temat. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów