anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić jeśli kupiłem telefon z niespłaconymi ratami?

MAMY ROZWIĄZANIE!
saszka73
#7 Wielbiciel#

Uprzedzam przed zakupami od [edycja]! Lombard nie informuje kupującego o tym że telefon który sprzedaje był zakupiony na raty przez pierwszego właściciela! Zakupiłem taki telefon i bujam się od 2 lat. Co parę miesięcy mam zakładaną blokade z powodu nie opłaconych rat. Sprzedawca twierdzi żeby mu odesłać telefon i coś z tym spróbuje zrobić 😂. Oczywiście nie odsyłam go bo nie wiem czy wogule wróci i w jakim stanie. Uważajcie na [edycja]! 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
mdrogeria
#21 Demiurg#

2 lata....... no to życzę wszystkim sprzedającym tak cierpliwych klientów .

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  trzeba pomóc saszka73

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@saszka73 Dzięki za ostrzeżenie.

Napisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=6464910c-6c94-4a98-8205-c92e3ce82158&subjectId=460985e0-b... i zapytaj, czy Program Ochrony Kupujących wypłaci Ci rekompensatę w związku z tą sytuacją. Dołącz jakiś dowód na blokowanie telefonu przez operatora ze względu na zaleganiem z opłatami przez pierwszego właściciela.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@saszka73 widzę, że napisałeś już do e-maila. Ponieważ zakupiony przez Ciebie produkt posiada wadę prawną (telefon obciążony jest prawem osoby trzeciej) jest to zakup niezgodny z opisem, a ponieważ kupiłeś go 10.12.2019 to wciąż możesz go reklamować z tytułu rękojmi. Dlatego przekaż proszę swoje oświadczenie sprzedającemu w wiadomości prywatnej, a w razie problemów, skontaktuj się z nami ponownie. Podpowiemy co możesz zrobić dalej 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@saszka73  ja czegoś chyba tu nie rozumie

"Sprzedawca twierdzi żeby mu odesłać telefon i coś z tym spróbuje zrobić 😂. Oczywiście nie odsyłam go bo nie wiem czy wogule wróci i w jakim stanie" 

To ty się najpierw zastanów czy chcesz reklamować czy nie.

oznacz moderatorów
saszka73
#7 Wielbiciel#

Sprzedający twierdzi że spróbuję zdjąć blokadę 😂 dlatego go nie odsyłam. 

oznacz moderatorów