anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić, jeśli podałem zły numer konta do przelewu?

MAMY ROZWIĄZANIE!
michald25
#2 Obserwator#

Sprzedałem towar na allegro wysłałem  kasa od kupującego została wpłacona przez  ale zorientowałem się że  na danych do przelewu widnieje moje koto którego już nie posiadam zapomniałem uaktualnić na nowe ponieważ rzadko sprzedaje , co mam teraz zrobić

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

Poczekaj kilka dni, pieniądze wrócą do Twojej zakładki Allegro Finanse automatycznie. W tym czasie zmień numer konta, aby je potem ponownie wypłacić.

Skontaktuj się też z Allegro w celu zdjęcia blokady wypłat, która jest nakładana w takim przypadku; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf&subjectId=86e88a9d-e...

oznacz moderatorów
michald25
#2 Obserwator#

Dziękuje bardzo za pomoc zmieniłem już konto i allegro zapewniło mnie że pieniądze wrócą za kilka dni tak jak pisaliście tylko trzeba ich do nich napisać  żeby mogli zdjąć blokadę i wówczas wypłacę środki .Pozdrawiam

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@michald25 Jeśli to Twoje stare konto zamknięte to bank pewnie odeśle wpłatę. można napisać także, ze wpłata została dokonana na złe konto, stare zamknięte.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
Client:97765421
#9 Pomysłodawca#

Gdybyś nie otrzymał zwrotu, sprawdź w banku czy aby na pewno zamknął konto, a jeśli zamknął to czy nie przydzielił numeru rachunku komuś innemu, bo takie przypadki też już się zdarzały.

oznacz moderatorów